Dr Carl W. Sanders nadzorował pracę stu naukowców, tak powstał „Bio-Chip”, który według Sandersa jest nadchodzącym „Znakiem Bestii”.

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.” Apokalipsa według Świętego Jana.


Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.”

Abraham Lincoln.

Trudno współczesnemu człowiekowi uwierzyć w coś, co wykracza daleko po za granice „główno-nurtowego pojmowania rzeczywistości”. Trudno współczesnemu człowiekowi uwierzyć w „coś” czego nie potwierdziła wcześniej telewizja lub tak zwane „UZNANE autorytety”. W ogóle czy liczy się „to co widzimy” czy też „to co wmawiają nam media”? Sądzę, że na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie sam.

Drodzy Czytelnicy, czy Pamiętacie tę kultową scenę z filmu Matrix? Dwie pigułki, niebieska i czerwona, prawda i życie w złudzeniu. Padają tam znamienite słowa: ,,Pamiętaj, jedyne co oferuję to prawdę, nic po za tym.’’ Czy Jesteście gotowi na kolejną „dawkę prawdy”? Mam nadzieję, że tak właśnie jest, to też nie zwlekajmy, albowiem czasu do działania dla „wolnych ludzi” jest coraz mniej.

Poprzez kontrolę ekonomiczną, bankierzy przygotowują nam dziś absolutną kontrolę nad polityką światową. Będą rządzić na całym świecie totalnie, kontrolując wszelką władzę polityczną i ekonomiczną. Przy tej okazji aż prosi się aby przytoczyć słowa Amsela Bauera Mayera Rothschilda: „Pozwólcie mi kontrolować podaż pieniędzy w państwie, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa.”

Dr Hanrick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej z siedzibą w Brukseli, ujawnił, że skomputeryzowany plan „odnowy świata z chaosu” jest juz realizowany. Światowy kryzys ekonomiczny na początku 1974 roku, doprowadził do spotkania przywódców krajów Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, doradca Eldeman przedstawił „Bestię” to jest: „Brussels Eletronical Accounting Surveying Terminal” a to równa się skrótowi: „BEAST”.

Potwór” ten jest samo-programującym się komputerem, który będzie w stanie rejestrować i kontrolować wszystkie transakcje na świecie. Planuje się wprowadzenie cyfrowej identyfikacji wszystkich zamieszkałych na świecie ludzi. Każdy mieszkaniec naszej planety otrzyma numer, który będzie niezbędny dla przeprowadzenia przez niego jakiejkolwiek transakcji. Dr Eldeman podkreśla, że poprzez użycie trzech liczb sześciocyfrowych, każdy mieszkaniec świata otrzyma swój indywidualny numer identyfikacyjny, a będący jednocześnie jego „kartą kredytową”. Co w tej kwestii mówi nam Biblia?

I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Apokalipsa według Świętego Jana.

Dr Carl W. Sanders był naczelnym inżynierem, odpowiedzialnym za pracę stu naukowców, jak również za wyniki badań. Kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był „Bio-Chip”, który według niego jest „Znakiem Bestii”, znakiem Szatana. „Bio-Chip” jest ładowny dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano blisko dwa miliony dolarów na badania dotyczące znalezienia dwóch miejsc na ludzkim ciele, gdzie zmiany temperatury występują najgwałtowniej.

Pierwszym miejscem jest czoło, w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna część dłoni. Przypomnijmy sobie „Objawienie Jana”: „I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło. W wywiadzie dla czasopisma NEXUS z 1994 roku, Dr Carl W. Sanders stwierdził:

W Bio-Chipie znajduje się 250 tysięcy komponentów, włączając w to maleńką baterię litową. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy. Rozmawiałem z lekarzem Bostońskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia Bio-Chipu, może dojść do poparzenia lub ciężkich owrzodzeń.”

Co w tej kwestii mówi nam Biblia?

I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz.”

Apokalipsa według Świętego Jana.

I na koniec przypomnienie, będące przestrogą a nie straszeniem:

A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.”

Apokalipsa według Świętego Jana.

Oraz:

Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Jezusa.”

Apokalipsa według Świętego Jana.


Przeczytaj również:

„Znamię Bestii”, czyli przeklęta Biblijna liczba „666” i jej powiązanie z Neronem oraz Saturnem.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


19 marca, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *