Dokonało się! Papież poświęcił Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi. Czy Rosję czeka rozpad niczym Muru Berlińskiego?

„Jeszcze kilka lat putinizmu i rozpad Rosji ze stuprocentową pewnością będzie już nieunikniony. Po 2024 roku wszystko popędzi z prędkością błyskawicy i rozerwie ją na strzępy. Pozostanie małym buforem terytorialnym między Europą a Chinami, które pochłoną wszystko. Oni już pochłaniają Daleki Wschód i Wschodnią Syberię. Chiny i Stany Zjednoczone są obecnie światem dwubiegunowym, a Rosja jest trzecią zbędną”. Sasza Sotnik. Rosyjski dziennikarz i publicysta.


Coraz częściej otrzymujemy od Was emaile z zapytaniem: „czy Rosja się rozpadnie”? Cóż w naszej opinii taka opcja istnieje, mało tego, z czasem staje się ona coraz bardziej realna. W chwili obecnej Rosja stała się niczym więcej jak „psem na posyłki” dla Chin. Otóż Chiny toczą wojnę z USA, po przez popuszczenie „łańcucha Putinowi” i wystawienie go aby ten wykrwawił swój kraj i stał się przez to łatwiejszym łupem dla Chin.

Uważamy również, że należy zakładać scenariusz w którym Chiny w pewnym momencie najadą Rosję w celu podbicia tego kraju. Natomiast kolejnym scenariuszem jest scenariusz rozpadu Rosji na mniejsze kraje, dzięki czemu nasz region globu stanie się regionem bardziej stabilnym i de facto znacznie przyjaźniejszym do życia. Potężna i zjednoczona Rosja nie jest nikomu potrzebna, gdyż to równa się z wojnami, eskalacją przemocy i nieustającą pogonią za „złudzeniem imperializmu”.

Swoją drogą należy napisać w ramach uczciwości, że w interesie Polski również jest i to aby Ukraina także nigdy nie była silnym i potężnym krajem. A jeżeli ktoś będzie dopytywał dlaczego… To wówczas odsyłamy taką osobę do historii, tam znajdują się wszystkie odpowiedzi. To tyle tytułem wstępu a teraz przyjrzyjmy się bliżej scenariuszowi rozpadu Rosji, który jest scenariuszem niezwykle pożądanym.

I tutaj na samym wstępie należy wspomnieć o bardzo ważnym elemencie możliwego rozpadu Rosji. Jak z pewnością wielu z Was wie, Papież Franciszek wreszcie wypełnił prośbę z Fatimy, to jest poświęcił Rosję Niepokalanemu Sercu Matki Boga. Jeżeli uczynił wszystko tak jak należy, albowiem poprzedni Papieże z tym sobie delikatnie rzecz ujmując „nie radzili”, w tym także (niestety) i Jan Paweł II, to w naszej opinii nawrócenie Rosji będzie wiązało się także z jej rozpadem. Rosja rozpadnie się jak „mur Berliński”.

W chwili obecnej Putin prowadzi swój kraj ku miażdżącej klęsce, bez względu na pozorne zwycięstwa. Rosja dosłownie pchana jest ku katastrofie. W czasie prowadzącym do rozpadu Rosji na kilka pomniejszych krajów, z pewnością dojdzie jeszcze do licznych „zbrodni moskali” na mieszkańcach krajów sąsiadujących z Rosją. ALE Rosję czeka ostatecznie upadek i w naszej opinii to jest pewne.

Jeszcze kilka lat putinizmu i rozpad Rosji ze stuprocentową pewnością będzie już nieunikniony. Po 2024 roku wszystko popędzi z prędkością błyskawicy i rozerwie ją na strzępy. Pozostanie małym buforem terytorialnym między Europą a Chinami, które pochłoną wszystko. Oni już pochłaniają Daleki Wschód i Wschodnią Syberię. Chiny i Stany Zjednoczone są obecnie światem dwubiegunowym, a Rosja jest trzecią zbędną”.

Sasza Sotnik. Rosyjski dziennikarz i publicysta.

Przy tym należy również pamiętać, że:

Nie należy ulegać złudzeniom, informacja o tym, że miecz Demoklesa wisi nad rosyjską gospodarką, nie powinna osłabiać naszej czujności. Odwrotnie! Trzeba sobie uświadomić, że właśnie z powodu krytycznego położenia rosyjskiej gospodarki i poważnego ryzyka upadku państwowości w nadchodzących latach Kreml będzie największym zagrożeniem dla globalnego bezpieczeństwa.”

Włodzimierz Iszczuk. Redaktor naczelny portalu Jagiellonia.org.

To się dzieje, Kreml stał się zagrożeniem dla pokoju w naszej Ojczyźnie oraz w całej Europie. Są to pewnego rodzaju konwulsje przedśmiertne tego państwa. Na śmierć Rosji złoży się szaleństwo Putina, kryzys gospodarczy, knowania Chin oraz i przede wszystkim „ingerencja nie z tego świata” zapoczątkowana działaniami papieża Franciszka. Pamiętajmy również, że Rosja to zlepek wielu kultur i nacji, które są utrzymywane w jedności dzięki „całkowitemu zamordyzmowi”.

W obliczu kryzysu nasilenie „zamordyzmu” zmaleje co przyczyni się do wybuchu licznych „wewnętrznych rewolucji”, a one dosłownie rozerwą Rosję od wewnątrz, dopełniając jej czasu. Do tego jednak czasu Polska musi być czujna, sprytna i musi unikać „wplątania” w nie swoje konflikty i wojny. Jako naród musimy dbać przede wszystkim i w pierwszej kolejności o Najjaśniejszą Rzeczpospolitą, aby ją ocalić i przekazać w całości i chwale przyszłym pokoleniom.


Przeczytaj również:

Upadek Imperium Rzymskiego to potwierdzenie proroctwa Daniela, a zmartwychwstanie w formie UE to znak czasu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


12 kwietnia, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *