Dochodzi do podprogowego programowania człowieka, notabene rozkład telewizyjny określany jest mianem „program telewizyjny”.

Psychika człowieka jest w stanie znieść jeden, góra dwa poważne kryzysy w życiu. Są osoby które nie są w stanie poradzić sobie nawet z jednym, stąd obserwujemy lawinowy wzrost liczby samobójstw. Niemniej jednak jeden kryzys, drugi kryzys a potem mamy do czynienia z załamaniem nerwowym. Pandemia COVID-19 (w mojej opinii podrasowana grypa), została przez media rozdmuchana do apokaliptycznych rozmiarów. To jest dla wielu milionów ludzi pierwszy kryzys.


Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Do publicznej wiadomości, głównie i przede wszystkim przez media głównego nurtu, wypływają wiadomości, które nie są przypadkowe, po prostu społeczeństwa muszą wiedzieć. Muszą być już przygotowywane do tego, co nastąpi. Dochodzi do podprogowego programowania człowieka notabene rozkład telewizyjny określany jest mianem „program telewizyjny”. Tak więc jaki na dziś przygotowały dla ciebie „program” takie stacje jak na przykład TVPinfo, TVN, Polsat?

Kogo masz obwiniać… Komu masz kibicować… Kogo potępiać… Wiadomości te noszą miano wiarygodnych i sensacyjnych, dzięki czemu szybko zdobywają zaufanie widza. Ale często i coraz częściej widz ten jest zwodzony i wyprowadzany w pole lub przygotowywany na wojnę, New Age, czy innego rodzaju degrengoladę moralną. Niewielu jest PRAWDZIWYCH rewolucjonistów prawdy, niosących prawdę. Takie osoby się ucisza, często mordując w biały dzień lub zamyka w więzieniu.

Psychika człowieka jest w stanie znieść jeden, góra dwa poważne kryzysy w życiu. Są osoby które nie są w stanie poradzić sobie nawet z jednym, stąd obserwujemy lawinowy wzrost liczby samobójstw. Niemniej jednak jeden kryzys, drugi kryzys a potem mamy do czynienia z załamaniem nerwowym. Pandemia COVID-19 (w mojej opinii podrasowana grypa), została przez media rozdmuchana do apokaliptycznych rozmiarów. To jest dla wielu milionów ludzi pierwszy kryzys.

Teraz straszy się nas wojną (niestety jest to realne zagrożenie), oraz gigantycznym załamaniem ekonomicznym (także jest to bardzo realne), zatem mamy drugi wielu kryzys w naszym pokoleniu, i to następujący zaraz po wcześniejszym (pandemii). W mojej opinii to nie jest przypadek, „Oni” chcą doprowadzić nas, doprowadzić ludzkość serią kryzysów, następujących po sobie, do ostateczności.

Tak aby ci, którzy tu zostaną. Ci, którzy po prostu przeżyją bez zbędnych pytań i chwili zawahania uwierzyli w ich „zbawiciela ludzkości to jest przepowiedzianego w prorockich pismach: antychrysta.

Nie potrzebujemy już kolejnych komitetów, organizacji, my je wszystkie mamy. To, czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w który wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie bóg czy demon, my go powitamy.

Henry Spaak. Były Sekretarz NATO i jeden z czołowych przywódców EWG.

Bóg- Człowiek to jest Jezus Chrystus postawił już swoją stopę na tej ziemi, ponad dwa tysiące lat temu. Przyniósł ze sobą wskazówki tego w jaki sposób osiągnąć raj na ziemi. Niestety został On odrzucony i zamordowany przez żydów. Tak… Jeżeli odrzucono prawdziwego i jedynego Boga, to kto pozostał? Tak… Dobrze się domyślacie, pozostał demon i wygląda na to, że „globalne elity” słuchają się go „co do joty”.

Aborcja, eutanazja, pedofilia w kręgach władzy, zresztą nie tylko tam, zepsucie Kościoła, upadek wiary, liczne profanacje, demoralizujące ideologie zalewające świat i wiele, wiele więcej, to czysty satanizm we „własnej osobie”. I zaiste, trzeba być bardzo zaślepionym aby nie móc tego dostrzec. To też nie chce nawet myśleć jak wyglądałby dzisiejszy świat, jak bardzo byłby „zdziczałym miejscem”, gdyby nie Jezus Chrystus.

Na całe szczęście dla Ciebie i dla mnie, Zjawił się tu ponad dwa tysiące lat temu. Przepowiedział to wszystko co później nastąpi oraz Pozostawił po sobie Ewangelię. Jeden Jedyny Jezus przeciwko mocom całej ziemi, Prawda przeciwko mocom całej ziemi. Jedyne co możesz zrobić, to oddać swoje życie Chrystusowi Zwycięzcy. Wielu już tak uczyniło i są szczęśliwsi niż kiedykolwiek. Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko, czytam Biblię i WIEM kto wygra tą wojnę i co mnie czeka potem.


Przeczytaj również:

„Znamię Bestii”, czyli przeklęta Biblijna liczba „666” i jej powiązanie z Neronem oraz Saturnem.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


26 marca, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *