„Dni Ciemności” zapowiedziane przez QAnon, obejmą aresztowania w kręgach elit powiązanych z procederem satanistycznym oraz pedofilskim.

Dziś chcemy podkreślić w oparciu o informacje płynące z całego świata, że mamy do czynienia ze zorganizowaną akcją wymierzoną przeciwko dotychczasowym elitom władzy, przeciwko Deep State. A gdy to wszystko dobiegnie końca, a ostatecznie tak się stanie, to nam pozostaje mieć nadzieję, że dobro zwycięży i świat, który narodzi się po obecnych wstrząsach będzie lepszy i bardziej przyjazny dla ludzi.


„Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Czy Donald Trump chce dokonać przewrotu w Stanach Zjednoczonych? Co tak naprawdę dzieje się na świecie pod osłoną walki z globalną pandemią koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19? Odpowiedzi jest wiele i znaczna część z nich prowadzi nas ku wizji walki dobra i zła, odwiecznej walki dobra i zła, walki, która toczy się po przez zmagania ludzi. Dlatego jeżeli jesteś gotów na informacje, które dziś chcemy Ci przekazać to zaczynamy.

Zacznijmy od tego, że coraz częściej mówi się w mediach niezależnych o dniach ciemności i nie chodzi tutaj o ciemności egipskie, ale o czas, w którym zostanie przeprowadzona operacja zniszczenia międzynarodowej siatki powiązań, która bazuje na ukrytych środkach i okultyzmie. Na całym świecie są obecnie prowadzone aresztowania osób z kręgów władzy, show biznesu, finansjery. Osób, które zostały uznane za członków Deep State, czyli Głębokiego Państwa.

Są to osoby, które realizują zawiązany przed laty spisek, mający na celu poszerzenie ich władzy kosztem wolności społeczeństwa. Jak donoszą niezależne media w tym ostatnio tak znany QAnon (anonimowa osoba lub grupa osób mająca dostęp do silnie strzeżonych tajemnic państwowych Stanów Zjednoczonych), no więc, osoby czy też organizacje tego typu informują o między narodowym śledztwie, które zostało zapoczątkowane w 2017 roku, a którego celem jest obalenie spiskowców.

Zatem mamy do czynienia z serią aresztowań, która odbywa się pod osłoną chaosu wywołanego pandemią, ponieważ w „normalnych” warunkach operacja ta nie mogłaby zostać przeprowadzona. Sednem są ogromne afery pedofilskie, przez które to całe środowisko Deep State jest ze sobą powiązane a zatem chodzi o Child Trafficking (handel dziećmi), Woman Trafficking (handel kobietami), czyli szeroko pojętym handlem ludźmi, handel żywym towarem w celu eksploatacji niewinnych istot.

Donald Trump od początku swojej prezydentury został poddany hejtowi i to na niespotykaną dotąd skalę a wszystko ze względu na jego wojnę z kręgami Deep State. Raz jeszcze podkreślmy, Deep State opera się na globalnej sieci powiązań satanistycznych oraz pedofilskich, która w tym momencie oplata planetę. Dlatego osoby śledzące tylko i wyłącznie media konwencjonalne, media głównego nurtu, nigdy nie będą sobie zdawać z tego sprawy.

Ponad to informacja ta jest na tyle potworna, że większość ludzi w momencie spotkania się z nią, nie wierzy w to, co słyszy bądź czyta, ponieważ dochodzi do procesu wyparcia, nie wielu ludzi na tym świecie jest w stanie zrozumieć i pojąć fakt istnienia tego typu konglomeratu zła opartego na satanizmie. Rządzą nami struktury pedofilskie zorganizowanej przestępczości, która jest okultystyczna i rozprowadza narkotyki.

De facto sama również jest uzależniona od bardzo mocnego narkotyku o nazwie Adrenochrom, bardzo aktywnej substancji pozyskiwanej z szyszynki u dzieci. O tym procederze napiszemy niebawem w oddzielnej publikacji. Dziś chcemy podkreślić w oparciu o informacje płynące z całego świata, że mamy do czynienia ze zorganizowaną akcją wymierzoną przeciwko dotychczasowym elitom władzy, przeciwko Deep State. A gdy to wszystko dobiegnie końca, a ostatecznie tak się stanie, to nam pozostaje mieć nadzieję, że dobro zwycięży i świat, który narodzi się po obecnych wstrząsach będzie lepszy i bardziej przyjazny dla ludzi.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

1 thought on “„Dni Ciemności” zapowiedziane przez QAnon, obejmą aresztowania w kręgach elit powiązanych z procederem satanistycznym oraz pedofilskim.

  1. e,by utrzymać władze poświecą z 10 % swoich i paru na świeczniku,tylko dlatego by pozbyć się ze swoich szeregów konkurencji,nic nie zmienia ,tylko czip w dupcie ci dadzą i wirtualne kredyt,i dalej będzie syf na masz i nie masz ,to krótkie myślenie bo gdzie macie tu Wole osobista,Wole narodu czy Boska,a to oni chcą być Bogami !,no tak widać z jaką chęcią nasz dom,naszą ziemie niszczą…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *