Demoniczna „zapowiedź” pandemii SARS-CoV-2: martwi ludzie, widownia klaszcze a po środku tańczy i śpiewa Madonna.

„Nie wszyscy pójdą dalej, nie na wszystkich czeka przyszłość”. Śpiewała Madonna w koronie na głowie z tancerzami wyposażonymi w maski gazowe. „Zapomnijcie o Nostradamusie, koronawirus został przepowiedziany przez gwiazdę muzyki pop, Madonnę!” Donosiły niektóre światowe media. W gruncie rzeczy występ Madonny, znanej z licznych profanacji i skandali, był magicznym rytuałem, przejawem zła i manifestacją satanizmu. Tajne organizacje jak Masoneria, preferują tego typu działanie.


Za epidemię opętań odpowiadają coraz bardziej popularne przesądy, New Age, wiara w reinkarnacje, okultyzm i satanizm. Laicyzacja sprawia, że coraz więcej ludzi jest bezbronnych wobec zagrożeń, demony boją się tego, co święte. Każdy może zostać opętanym, kapłani, dzieci, dzieci nienarodzone, na które rzucono urok, ochrzczeni i nieochrzczeni.”

Ks. Egzorcysta Gabriele Amorth.

Obserwując te wszystkie przejawy zła, do których dochodzi każdej doby na całym świecie, można bardzo szybko zdać sobie sprawę z istnienia czegoś znajomego, czegoś, o czym już kiedyś usłyszeliśmy. Usłyszeliśmy w Kościele, w opowieści naszej Babci, czy sami przeczytaliśmy o tym w Biblii. W prawdzie czas przemija, niektóre rzeczy zacierają się a inne zanikają, nie pozostawiając śladu w pamięci, to mimo wszystko następuje moment w życiu, w którym to cię uderza.

Nie mamy tutaj na myśli różnego rodzaju słabości, i szeroko pojętych dolegliwości fizycznych, lecz świadomość istnienia czystego zła, określonego i opisanego w Starym i Nowym Testamencie. Dotychczasowy ład globalny przysłużył się uformowaniu struktur ludzi, diabelnie bogatych kręgów, z których narodzi się nowa i niespotykana dotychczas forma zła. Niektórzy nazywają to Nowym Porządkiem Świata a inni Antychrystem, jednak nazwa jest o tyle mniej ważna o ile sedno stanowi twórca tego „duchowego projektu”.

Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.”

David Spangler.

Kłamca, Zdrajca, Wąż Starodawny, Syn Zatracenia, Przeciwnik i Nieprzyjaciel, czyli Lucyfer, władca ciemności i pan piekieł. Dla wielu, jest to mroczniejsza wersja fikcyjnej opowieści dla złych dzieci, preferowana forma doprowadzenia do ładu, jednak nic bardziej mylnego. Od pradawnych czasów, od samego początku, człowiek jako umiłowane stworzenie Boga, był poddany atakom i nękaniu ze strony upadłych aniołów.

Zło to nie jest coś wybuchowego, rzucającego się w oczy, to nie jest nudne opowiadanie z morałem, przygodą i dobrym zakończeniem. Zło to cichy i podstępny zabójca, który za dnia wyczekuje i uczy się ludzkich zachowań, by nocą, gdy mrok ogarnie serce i umysł człowieka, poddać go próbie w celu doprowadzenia do kryzysu i załamania. Dlatego gdy gasną światła i pozostajemy sami ze sobą wówczas ta nieokreślona obecność staje się realna.

„Byłam w ekstazie, dookoła panowała miłość i burza oklasków niesiona z tłumu. Po koncercie wyszłam na zewnątrz odpalając jednego papierosa. Rozmyślałam przy tym, w jaki sposób zdobyć trochę więcej kokainy. Chciałam tylko poczuć się dobrze, w zasadzie lepiej niż kiedykolwiek. I właśnie w tym momencie ten człowiek, dziwny, początkowo wzbudził moją ciekawość, ale i strach, był jakiś nieokreślony.

Otóż ten człowiek ubrany w czarny eleganci garnitur wyłonił się dosłownie znikąd i oparł o ścianę obok mnie a następnie powiedział do mnie: «Myślę, że masz to, czego nam potrzeba. Czy chcesz posiąść wszystko, na czym ci teraz zależy?»

Zapytałam, o co mu chodzi, ale on tylko uśmiechnął się i powiedział: «Wszystko. Powodzenie, sława, bogactwa i moc. Czy chcesz to wszystko?» Patrzyłam na niego, jakby był ciemnym klejnotem, który wynurzył się z najgłębszego oceanu. Uklękłam na kolanach. Spojrzałam mu prosto w oczy i powiedziałam, że chcę tego wszystkiego.”

Lady Gaga.

„Moja mama mówiła mi, kiedy byłem dzieckiem: «Jeśli przeklinacie w nocy, diabeł przyjdzie do was, kiedy będziecie spać, jeśli nienawidzicie drugiego człowieka diabeł was dostrzeże i pokocha.» Byłem podekscytowany, ponieważ naprawdę chciałem, żeby to się stało, chciałem spotkać w swoim życiu demona. Chciałem tego bardziej niż cokolwiek innego. Dziś już wiem, że mi się udało i to jest piękne.”

Marylin Manson.

Harry Potter, i to całe uwielbienie dla magii, szeroko pojętego okultyzmu wskazuje wyraźnie na jedno, oni przyjdą po dzieci, od dzieci wszystko się zaczyna. Upadek i deprawacja społeczna to tajna agenda oparta o wiedzę tajemną z pogranicza satanizmu i lucyferianizmu. Zło nie jest bliżej nieokreśloną energią kosmiczną, lecz istotą duchową, ponieważ tak jak Bóg stanowi źródło wszelkiego dobra tak i analogicznie Lucyfer stanowi początek i pełnię kłamstwa, nienawiści.

„Satanizm to obecnie najszybciej rozwijająca się religia w Stanach Zjednoczonych, należy zauważyć, że jeden na dziesięciu amerykanów jest satanistą bardziej lub mniej tego świadomym. Ta religia ma długą historię, ale dosłownie eksplodowała w ciągu ostatnich lat. Jestem prawie pewien, że teraz, co najmniej 20 procent amerykańskiej populacji głęboko zakorzeniła swoje życie w magii i okultyzmie. Mam tutaj na myśli zarówno kobiety jak i mężczyzn z różnych środowisk.

Dr. James Phillips. Wykładowca na Uniwersytecie Oksfordzkim w Anglii.

Dlaczego piszemy o tym wszystkim? Piszemy o tym, ponieważ to stanowi wstęp do zrozumienia licznych działań niektórych gwiazd pop kultury oraz polityków. Jeżeli na określone wydarzenia spojrzymy od strony duchowej, wówczas będziemy postrzegać je inaczej, bardziej dogłębnie. Bez świadomości istnienia duchowości, nasz obraz świata będzie niepełny a przez to wypaczony. Nie pozbawiajmy się tego daru, możliwości przejrzenia na oczy.

Nie tak dawno opublikowaliśmy artykuł i film ukazujący magiczny rytuał zapowiadający pandemię na świecie. Ten mroczny spektakl odbył się podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w roku 2012. Wszystkich zachęcamy do zapoznania się z wyżej wspomnianą publikacją zatytułowaną: Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2.”

Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2.

Dziś z kolei chcemy przedstawić Wam uzupełnienie tamtego „przedstawienia”. Niejako kolejny jego akt, który został zaprezentowany w roku 2019. A pytanie brzmi: „czy Madonna zapowiedziała pandemię koronawirusa?” Drodzy Czytelnicy, internet dosłownie oszalał na punkcie występu Madonny na Eurowizji z roku 2019. Początkowo wielbiciele wokalistki a następnie osoby z poza tęgo kręgu, zaczęli dopatrywać się w jej występie zapowiedzi pandemii koronawirusa.

Nie wszyscy pójdą dalej, nie na wszystkich czeka przyszłość”. Śpiewała Madonna w koronie na głowie z tancerzami wyposażonymi w maski gazowe. „Zapomnijcie o Nostradamusie, koronawirus został przepowiedziany przez gwiazdę muzyki pop, Madonnę!” Donosiły niektóre światowe media. W gruncie rzeczy występ Madonny, znanej z licznych profanacji i skandali, był magicznym rytuałem, przejawem zła i manifestacją satanizmu. Tajne organizacje jak Masoneria, preferują tego typu działanie.

To wiedźma! Satanistka!” Czytamy w komentarzach pod występem. „Kiedy to zobaczyłem, poczułem się źle. To bardzo złowieszcze. Wiedziała cały czas. Wiedziała, co nadchodzi”. „Ona oddała duszę diabłu, to zło wcielone. Madonna śpiewa i tańczy pośrodku martwych ludzi a widownia tańczy i klaszcze. Obrzydliwe.” Piszą internauci. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć obrazujących tamten podszyty strachem i lękiem występ. Wy natomiast sami zdecydujcie, co ostatecznie będziecie o tym sądzić.


Przeczytaj również:

Narkotyk „elit”, którego pochodzenie przeraża. „Adrenochrom” substancja wytwarzana z hormonu wyekstraktowanego z szyszynki u dzieci.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


28 maja, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *