Deklaracja Polsko- Żydowska z 2018roku: Czy Kaczyński i Morawiecki zdradzają naród Polski?

,,Polacy kolaborowali z nazistami. Widzicie? Mówię o tym. To fakt. I nie znam ani jednej osoby, która miałaby proces za to, że to powiedziała.’’

Premier Izraela, Benjamin Netanjahu kpi z Polski na Konferencji Bliskowschodniej.

,,Na cały świat, dla milionów, idzie z rekomendacją jednego z głównych izraelskich mediów kolejny tekst o «współpracy narodu polskiego w holokauście». W wąskim, polskim obiegu pojawia się zapewnienie pani ambasador, że «Bibi» tak nie powiedział. I tak się polaczków robi w ciul.’’

Rafał Ziemkiewicz.

Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki dali się ograć i poddali Rzeczpospolitą pod topór, ceną porażki może być spłata roszczeń żydowskich, którą odczują przyszłe pokolenia Polaków. Fragment zawarty we wspólnej deklaracji państwa Polskiego i Izraela do podpisania, której doszło 26 czerwca 2018 roku, może stanowić bicz, który żydzi z pewnością wykorzystają. Powstaje jednak przy tym zasadnicze pytanie, dlaczego Kaczyński i Morawiecki zgodzili się na tak skandaliczną i kłamliwą treść deklaracji. Wielu publicystów zastanawia się czy Kaczyński i Morawiecki nie są ukrytymi żydami.

,,Uznajemy i potępiamy każdy indywidualny przypadek okrucieństwa wobec żydów, jakiego dopuścili się Polacy podczas II wojny światowej.’’

Fragment deklaracji podpisanej przez Polskę i Izrael 26 czerwca 2018 roku.

Deklaracja, której fragment przytoczyliśmy powyżej, jest czymś haniebnym, ponieważ Polska przyznaje się do zarzucanych nam czynów, z których znaczna cześć to kłamstwa i oszczerstwa. O taką sytuację chodziło Izraelowi. Żydzi liczyli na tego typu fragment i otrzymali go, otrzymali przyznanie się narodu Polskiego do zarzutów o mordowanie żydów. Natomiast żadnej wzmianki o mordowanych Polakach przez Żydów już nie ma. Przypomnijmy tylko, że w armii Hitlera znajdowało się ponad dwudziestu generałów pochodzenia żydowskiego.

Gdyby to premier Izraela Benjamin Netanjahu napisał, że przyznaje i uznaje, iż żydzi mordowali w czasie II wojny światowej Polaków, to nie miałby już, po co wracać do kraju, gdyż prawdopodobnie zostałby powieszony za zdradę stanu. Pan Kaczyński i Pan Morawiecki coś takiego właśnie zrobili, została podpisana niesymetryczna deklaracja. Skandal i hańba, której dopuścili się ludzie afirmujący swoje środowisko jako patriotyczne, a w gruncie rzeczy możemy coraz wyraźniej dostrzec, że rząd PiS dosłownie leży krzyżem przed Żydami, wstyd.

,,Żydzi przeczołgują nas, jak wytrawny treser w cyrku najprostszymi, sprawdzonymi metodami. Najpierw miotają oszczerstwa tak bezczelne, skrajne i absurdalne, że trudno już sobie wyobrazić mocniejsze.

Potem (…) następuje «sprostowanie», że niczego takiego nie powiedziano albo, co innego miano na myśli. Ale sprostowania czytają tylko zainteresowani pokrzywdzeni, a pierwszą, nagłośnioną na full, wiadomość, poznaje i zapamiętuje cały świat. I o to właśnie w tym chodzi.’’

Profesor Jacek Bartyzel.

Czy Kaczyński i Morawiecki sprawili narodowi żydowskiemu prezent, przed końcem sprawowania władzy? Przy tej okazji należy przypomnieć tak zwaną Deklarację Tereźińską, będącą poniekąd prezentem od Pana Bartoszewskiego, ponieważ to ona zapoczątkowała prace nad sformułowaniem ustawy 447 oraz tego, że jedenaście lat później od momentu podpisania deklaracji Tereźińskiej niebezpieczna dla suwerenności Polski ustawa 447 przeszła. To, co działo się na konferencji bliskowschodniej w Warszawie to dopiero początek tego, co będzie się w przyszłości dziać.

I teraz, Kaczyński i Morawiecki w deklaracji z 2018 roku na całe lata oddali naród Polski pod pręgierz żydowskiej propagandy, którzy użyją wpisu: ,,Uznajemy i potępiamy każdy indywidualny przypadek okrucieństwa wobec żydów, jakiego dopuścili się Polacy podczas II wojny światowej.’’ Do tego, aby przypominać nam, że Polacy mordowali żydów: ,,a więc płaćcie nam.’’ Płaćcie, dlatego ta deklaracja jest czymś tak haniebnym, iż trudno nawet o tym pisać, by nie użyć słów niecenzuralnych.

Gdzie jest wasz rozum? Gdzie jest wasz rozum Panie Kaczyński i Morawiecki? Wy zrobiliście coś takiego, że zakrawa to pod zdradę stanu. Deklaracja z 2018 roku to nóż w plecy każdego Polaka i Polki z osobna. Mało tego, rząd twierdzi, że to był i jest sukces, zapewne podobny do ,,sukcesu’’ konferencji bliskowschodniej. Rząd PiS zapewniał, że ustawy o IPN będzie bronił niczym niepodległości, i co się stało? W ciągu jednej nocy porzucono tę ustawę, spisano ją na straty a następnie otrzymujemy tak haniebną deklarację? Co się na litość boską stało?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *