D. Trump wszedł w posiadanie laptopów z Kapitolu, N. Pelosi forsuje Impeachment, brudne bomby w USA oraz całkowita cenzura.

Wiele osób w ostatnich dniach w USA straciło strony internetowe, blogi, konta na Facebook i Twitter. Ponad to osoby, które śledziły bądź polubiły zablokowane konta na wyżej wspomnianych portalach społecznościowych, również zostały zablokowane! Mamy tutaj do czynienia z totalną cenzurą osób, które otwarcie popierały Donalda Trumpa. Deep State dąży do całkowitego zrujnowania wszystkich, którzy popierali Trumpa. Taki jest poziom tej wojny.


Ameryka nadal walczy o prawdę i sprawiedliwość. Amerykanie nie ustępują i oczekują na przełom, który ma nadejść w ciągu najbliższych godzin bądź też dni. Przez określenie amerykanie, mamy na myśli przede wszystkim tę część narodu, która głosowała na Donalda Trumpa. Pomijamy wszelkie ekscesy typu ruch Black Lives Matter bądź ANTIFA. Które jak już wiemy, są ruchami skrajnie lewackimi, anarchistycznymi i do tego finansowanymi z pieniędzy Georga Sorosa.

No, więc wojna o prezydenturę toczy się na naszych oczach, amerykańscy patrioci nie tracą wiary i nadziei w ostateczny sukces, chociaż ten może zostać okupiony dziejowymi wydarzeniami, między innymi wojna domową. Dlaczego? Ponieważ Donald Trump jak i patriotyczna oraz wolnościowa część ameryki stanęła naprzeciwko potężnej i wysoce zorganizowanej struktury, ukrytej władzy, określanej mianem Deep State. Struktura ta posiada media, niewyczerpalne zasoby pieniężne oraz wpływy. Tak o tej strukturze mówił przed laty sam John F. Kennedy. Zamordowany prezydent USA.

„Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

W dobie wszechogarniającego globalizmu i deprawacji moralnej, tylko patriotyzm i przywiązanie do własnej ojczyzny, kultury oraz historii, może zatrzymać rozpad współczesnej cywilizacji. Tak, współczesna cywilizacja rozpada się a wszystko za sprawą nowoczesnego komunizmu, który ponownie podnosi głowę. Komunizm ten niesiony jest na sztandarach tak zwanych partii lewicowych, jednak w XXI wieku praktycznie nie ma już czegoś takiego jak lewica.

Owa lewica przekształciła się w lewactwo ideologiczne, podobnie jest w Polsce. Liczy się tylko LGBT, gender, i inne wynaturzenia, ponad to każdy, kto jest przeciwny wyżej wspomniany ideologiom, praktycznie z miejsca naraża się na odstrzał i to dosłownie. Taka jest ideologicznie zdemoralizowana i anarchistyczna lewica, która jak już wspomnieliśmy, od dawna przestała być lewicą a stała się lewactwem, za pieniądze, między innymi, ludzi pokroju Georga Sorosa.

Podobna wojna kulturowa, możemy napisać wojna zła z dobrem, toczy się w USA. Otóż partia Demokratów to w zasadzie poddana komunizacji struktura, która chce zaprowadzić całkowity ład komunistyczny w USA. Obecnie z ich ramienia prezydentem, może zostać Joe Biden, jednak wszyscy liczący się eksperci podają, że zostanie on po około upływie roku wymieniony na Kamale Harris, ponieważ ta będzie piastować stanowisko wiceprezydenta USA.

I w taki o to sposób, bez wyborów, Kamala Harris, kobieta całkowicie oddana poglądom komunistycznym, przejmie władzę w USA i to jest dopiero prowokacja! Wówczas gdyby tak się stało, możecie zapomnieć o jakiejkolwiek wolności słowa w USA. Dodatkowo trend ten umocni trendy globalne, które również dążą do wyrzucenia wolności słowa z powszechnego obrotu, na rzecz całkowitej cenzury. Na tym polega współczesna lewica, a raczej lewactwo i globalna sitwa interesów. My w naszej redakcji, Deep State określamy mianem Konglomeratu Zła.

A teraz kilka najświeższych informacji, które obiegły media niezależne w USA. Po pierwsze wypłynęły informacje, które miały zostać przekazane przez syna Donalda Trumpa, to jest, Donalda Trumpa Juniora o tym, że ludzie z otoczenia jego ojca, weszli w posiadanie kilku laptopów zabranych z Kapitolu, początkowo była mowa o dwunastu laptopach by ostatecznie zatrzymać się aż na dwudziestu. Jeden z laptopów należy, do Nancy Pelosi, co de facto tłumaczy jej histeryczne nawoływanie do natychmiastowego usunięcia Donalda Trumpa.

Do przejęcia wyżej wspomnianych laptopów miało dojść w momencie, w którym doszło do wtargnięcia protestujących ludzi, w tym szczególnie działaczy ANTIFY, do Kapitolu w dniu 6 stycznia. I teraz ważna kwestia, laptopy nie zostały przejęte przez działaczy ANTIFY, jednak w tłumie znajdowali się także przedstawiciele służb specjalnych, którzy byli przygotowani na ewentualne ekscesy w samym Kapitolu. W momencie, w którym doszło do wtargnięcia na teren Kapitolu, również przedstawiciele służb specjalnych przeprowadzili „swoją” misję specjalną.

Niezależni eksperci nadal utrzymują, że służby specjalne jak i wojsko, twardo stoją po stronie Donalda Trumpa. Zatem obóz patriotyczny wszedł w posiadanie kilkunastu laptopów, a więc dysków twardych, które zawierają z pewnością bardzo ważne informacje oraz dane. To z kolei prowadzi nas do drugiej strategicznie ważnej kwestii, otóż w dniu 11 stycznia bądź 17 stycznia, Nancy Pelosi zamierza zwołać specjalne posiedzeniu kongresu w celu odsunięcia Donalda Trumpa od władzy. Zatem do gry wchodzi Impeachment. Jeżeli Impeachment się powiedzie wówczas Trump zostaje odsunięty od władzy bez prawa do emerytury oraz ochrony jego samego jak i rodziny.

Jest to zdecydowane zagrożenie dla Donalda Trumpa, które z pewnością jeszcze mocniej zmobilizuje go do działania, ponieważ tutaj rubikon został już przekroczony i establishment mu nie odpuści gdyż za dużo napsuł im krwi oraz zbyt wiele ujawnił. Ostatnie dni obudziły wielu dotychczas uśpionych amerykańskich patriotów, którzy na własne oczy mogą dostrzec poziom zdrady oraz oddziaływania Deep State.

Kolejnymi niepotwierdzonymi informacjami, którymi chcemy się z wami podzielić, są te mówiące o rozmieszczeniu w kilku strategicznych punktach USA tak zwanych brudnych bomb, do których detonacji dojdzie, jeżeli Trump wykona jakiś ruch. Wówczas winą za eksplozje zostanie obciążany właśnie on sam. Jest to forma szantażu. Jeżeli spojrzymy na wydarzenia z 11 września, to jest ataki na World Trade Center, zamachy fałszywej flagi to zrozumiemy, że jest to możliwe.

Dobrą informacją jest to, że służby specjalne jak dotąd miały już zlokalizować miejsce kilku ładunków wybuchowych i je zneutralizować. Brzmi to jak scenariusz filmu sensacyjnego, jednak obecnie toczy się tak potężna wojna w USA, wojna póki, co zakulisowa, że dosłownie wszystko jest możliwe bez względu na to, jaki jest poziom świadomości w społeczeństwie. Starły się siły dobra i zła, jest to wydarzenie bezprecedensowe, ponieważ ktoś w realny sposób przeciwstawił się światowej elicie globalistów.

I na koniec informacja o tym, że wiele osób w ostatnich dniach w USA straciło strony internetowe, blogi, konta na Facebook i Twitter. Ponad to osoby, które śledziły bądź polubiły zablokowane konta na wyżej wspomnianych portalach społecznościowych, również zostały zablokowane! Mamy tutaj do czynienia z totalną cenzurą osób, które otwarcie popierały Donalda Trumpa. Deep State dąży do całkowitego zrujnowania wszystkich, którzy popierali Trumpa. Taki jest poziom tej wojny.


Przeczytaj również:

PILNE: „Still believe the plan”. D. Trump znajduje się w bazie w Teksasie, gdzie omawia z kierownictwem armii USA, dalsze kroki.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *