D. Trump Bohater i Patriota, który sprzeciwia się globalnemu konglomeratowi zła. To nasz czas, to czas odrodzenia i przebudzenia!

Siły zła i destrukcji, siły Deep State, są potężne a ich zasoby wręcz niewyczerpalne, jednak naszą zbroją będzie wiara w Boga, ponieważ to globalne dążenie do nowego komunizmu, faszyzmu i marksizmu, to globalne dążenie do ustanowienia nowej dyktatury musi zatrzymać się właśnie tutaj, i musi zatrzymać się właśnie teraz. ONI niedoceniają nas, traktują nas jak stado bezmyślnych baranów, prowadzonych na rzeź, chcą nas oszukiwać i ogłupiać, jednak to ostatecznie im się nie uda. To niedocenianie ludzkości, będzie początkiem ich końca.


Czas na wymówki, niewypowiedziane preteksty, czas przymykania oczu i ograniczania intelektu na możliwość istnienia Deep State, dobiegł końca. Teraz nadszedł czas, aby uderzyć, nadszedł czas, aby uderzyć z pełną mocą w imię wolności i w obronie pokoju oraz ładu społecznego. Teraz nadszedł czas, aby powstać z kolan i to powstać szybko, powstać silniejszym, wspólnie musimy powstać silniejsi niż kiedykolwiek wcześniej w historii ludzkości.

Czas pustego gadania dobiegł końca, teraz nadeszła godzina przeznaczona na działanie. Już dziś zaczynamy pisać nasz wspólny rozdział, pierwszy rozdział reszty waszego i naszego życia, które z pewnością będzie wielką przygodą, ale i wyzwaniem. Jesteśmy ludźmi wolnymi, to my wyznaczamy reguły, prawa i zasady, to my wybieramy rządy i polityków, nie na odwrót. To oni są dla nas a nie my dla nich!

Jesteśmy Wielkim i Potężnym narodem Polskim! Jesteśmy gotowi, wraz z Donaldem Trumpem, powiedzieć „NIE” światowej elicie i globalnej finansjerze. Nasz rząd zdradził Polskę, sprzedał się zagranicznym interesom. Kaczyński, Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk, ONI rozpoczęli proces mordowania ojczystej gospodarki, rozpoczęli plan narodowych szczepień jakąś bliżej nieokreśloną trucizną. Oni zdradzili naszą cudowną Ojczyznę, zdradzili i nas. Nie możemy im tego zapomnieć i nie zapomnimy!

To my jesteśmy Narodem, to my tworzymy dzieje Polski, natomiast ONI są wstydem dla Rzeczpospolitej. Wspólnie stanowimy siłę nie do zatrzymania, ONI się panicznie obawiają tej siły, ponieważ mają świadomość jej istnienia. Ja i Ty, MY WSZYSCY stanowimy moc, która niszczy zło manifestujące się pod wieloma postaciami, także pod postaciami wyżej wspomnianych politycznych zdrajców. Są nas dziesiątki milionów w kraju i zagranicą, jesteśmy częścią historii świata, jesteśmy nowy wschodem światła, jakiego jeszcze nigdy dotąd nie obserwowano. Jesteśmy świadkami budzenia się nowej ery!

„Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.”

Anonymous.

Otoczenie Donalda Trumpa weszło w posiadanie laptopów polityków partii Demokratycznej, znajdujących się w Kapitolu. Otoczenie Donalda Trumpa weszło w posiadanie dowodów potwierdzających istnienie globalnej sieci pedofilskiej, w skład, której wchodzą możni tego świata. Otoczenie Donalda Trumpa weszło w posiadanie informacji dotyczących fałszywej pandemii SARS-CoV-2, zafałszowania wyborów, wyzysku elit kosztem reszty społeczeństwa.

To, z czym mamy obecnie do czynienia do prawdziwa wojna dobra i zła, na najwyższych ziemskich płaszczyznach. Donald Trump wyrasta na prawdziwego Bohatera i Patriotę, który staje po stronie zwykłych obywateli, który sprzeciwia się globalnemu konglomeratowi zła, a zatem staje również w obronie naszego Narodu oraz setek milionów bardziej lub mniej świadomych obywateli tej planety. Ten sam Donald Trump obiecał, że ujawni prawdę. Będzie to skrajnie niebezpieczne i trudne, jednak wierzymy, że doprowadzi swój plan do końca. Rezultatem planu będzie Wielkie i globalne przebudzenie.

Oczywiście siły zła i destrukcji, siły Deep State, są potężne a ich zasoby wręcz niewyczerpalne, jednak naszą zbroją będzie wiara w Boga, ponieważ to globalne dążenie do nowego komunizmu, faszyzmu i marksizmu, to globalne dążenie do ustanowienia nowej dyktatury musi zatrzymać się właśnie tutaj, i musi zatrzymać się właśnie teraz. ONI niedoceniają nas, traktują nas jak stado bezmyślnych baranów, prowadzonych na rzeź, chcą nas oszukiwać i ogłupiać, jednak to ostatecznie im się nie uda. To niedocenianie ludzkości, będzie początkiem ich końca.

Już dziś powoli dostrzegają swój koniec, panika i strach wkradają się do ich wnętrz, wykreowana kontrola chwieje się i wreszcie zawali się na ich własne głowy. Nadeszła nasza godzina, nadszedł czas dla Patriotów, dla ludzi prawdziwie wierzących! To my jesteśmy Narodem i to my decydujemy a nie ONI. Dlatego nie odczuwajcie strachu, ponieważ będziemy, ponieważ jesteśmy chronieni przez Boga, miejcie wiarę w Potęgę Boga!

Wielu z was stanie się wojownikami prawdy, wojownikami broniącymi własnego kraju i narodu, własnej historii i kultury i wreszcie własnej rodziny. My już dziś wiemy, że wielu z was będzie robić to, co należy zrobić a nie to, co jest zrobić łatwiej. To przedsionek odrodzenia ludzkości, odrodzenia naszego Narodu i odrzucenia wszystkich wrogów człowieczeństwa.


Przeczytaj również:

D. Trump wszedł w posiadanie laptopów z Kapitolu, N. Pelosi forsuje Impeachment, brudne bomby w USA oraz całkowita cenzura.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *