Czy XXI wiek okaże się schyłkowy? Prawda zakamuflowana rozrywką i show biznesem.

,,Nie potrzebujemy już kolejnych komitetów, organizacji, my je wszystkie mamy. To, czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w który wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie bóg czy demon, my go powitamy.”

Henry Spaak. Jeden z czołowych przywódców Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej.

Wielu współczesnych ludzi pochodzących z różnych sfer życia uważa, że prawdziwie przyszło nam żyć u schyłku historii, wspomina się, iż stoimy tuż przed końcem dziejów. Dramatyczne zmiany, do jakich doszło w Europie, upadek komunizmu na świecie, to wszystko może wskazywać, że współczesna cywilizacja obiera nowy nieznany kurs, który Biblia ma nazywać czasami ostatecznymi. Obywatel XXI wieku jest pewny siebie, nie wie, że stoi na ideologicznym dynamicie, jaki fundują nam elity.

Dzienniki telewizyjne, prasa oraz radio zapewniają nas, że tak zwany nowoczesny humanizm jest najlepszą i jedyna drogą do zapewnienia sobie radości i bezpiecznego życia tutaj na tej planecie. Oczywiście nie da się ukryć, że tego typu slogany brzmią pięknie i faktycznie pociągają za sobą masy, jednak wystarczy spojrzeć na to, co obecnie dzieje się na naszej planecie by zrozumieć, że realia są całkowicie odmienne od lansowanej teorii. Przypadek czy celowe działanie?

Jest to fikcja mająca na celu uśpić ludzkość, fikcja mająca na celu zachęcanie do zjednoczenia w nowej globalnej wiosce, pod nowym rządem światowym. Tę ideę sprzedają nam obecnie najlepsi z najlepszych manipulatorów i propagatorów manipulacji z wykorzystaniem wszelkich możliwych form socjotechniki. Do stworzenia nowego ładu globalnego nawoływał nie tylko George Bush, lecz również wiele tajnych organizacji, zdalnie kierujących polityką świata.

Temat nowego porządku światowego, czy nowego ładu globalnego nie może obejść się bez nowej religii, będącej hybrydą obecnie istniejących. Otóż Dalaj Lama, uważany za wcielenie boga twierdzi, że połączenie ewangelii z postawą filozoficzną Buddy doprowadzi świat do pokoju i pełni szczęścia. Otóż należy napisać jasno, taka idea wpisuje się w koncepcję ruchu New Age po, przez który Szatan zmienia prawdę w kłamstwo, zaciera granice między dobrem i złem, wprowadza chaos i pomieszanie.

Nowy porządek świata ściśle wiążę się w wielu interpretacjach nie tylko z czasami ostatecznymi, ale także postacią samego Antychrysta. Otóż z owych interpretacji płynie dla nas jedno podstawowe przesłanie. Szatan działa skrycie, potajemnie podsuwa nam myśli, które nie pochodzą od Boga. Tajne stowarzyszenia z natury okultystyczne, spiskowe i konspiracyjne torują Antychrystowi drogę do władzy. Szkalują chrześcijan, nie mówią prawdy o Jezusie Chrystusie, szerzą błąd i odstępstwo. Najbardziej jednak niepokojące w tym wszystkim jest to, że coraz bardziej agresywne demoniczne siły wprowadzają wiele kościołów w fałszywą doktrynę.

Drodzy Czytelnicy żyjemy w bardzo trudnych czasach. Ów trud współczesnych czasów ciężko dostrzec, ponieważ został on zakamuflowany rozrywką i show biznesem, który wmawia nam, że wszystko jest pięknie i kolorowo, kiedy równocześnie liczba samobójstw wzrasta, liczba rozwodów wzrasta, słyszmy o coraz to bardziej makabrycznych zbrodniach, człowiek człowiekowi staje się wilkiem. Nie można obok tego wszystkie przejść obojętnie, nie można nie pomyśleć, że coś jest nie tak a nasze czasy wydają się być przełomowe.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *