Czy pandemia to droga do przymusowych szczepień, bezgotówkowego społeczeństwa i cywilizacji pod pełnym nadzorem?

Udostępnij

To wszystko doprowadzi do narodowej traumy, która na lata zmieni Polaków, a w niektórych przypadkach zmieni na całe życie. Jednak, kogo to obchodzi? Raz jeszcze podkreślam w swoim imieniu oraz imieniu całej redakcji, jesteśmy sceptycznie nastawieni, co do wielomiesięcznego nakazu chodzenia w maseczkach, przez osoby zdrowe. To jakiś absurd i całkowita aberracja zdrowego rozsądku. Dodatkowo, tutaj jest jakieś drugie dno, które ujawni się z czasem.


„Już dziś około 80% populacji może chorować na koronawirusa, tylko jeszcze o tym nie wie, ponieważ przechodzi chorobę bezobjawowo.” To nie koniec, co jeszcze możemy usłyszeć? „Noście maseczki, w przeciwnym razie będąc zainfekowanymi zarazicie inne osoby, które mogą umrzeć.” Koniec, ależ skąd, to tylko początek, oto jeszcze niektóre hity z medialno propagandowej TOPlisty SARS-CoV-2: „będziecie nosić maseczki, aż nie wynajdą szczepień.” Lub: „to wszystko może trwać całymi latami.”

Raz jeszcze należy to podkreślić, że w sprawie koronawirusa SARS-CoV-2, od samego początku okłamywały nas Chiny, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Bill Gates, Anthony Fauci, Centrum Chorób Zakaźnych (CDC). Wszyscy ważni „gracze” w tej rozgrywce zawiedli zaufanie społeczne, konsekwencją, czego było to, co obserwowaliśmy we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Czas obudzić się ze snu, ponieważ świat nie jest taki jak wmawiają nam, że jest, media głównego nurtu. Nastała wojna o wolność człowieka.

Tak, więc pandemia to droga do przymusowych szczepień, bezgotówkowego społeczeństwa i cywilizacji pod pełnym nadzorem. Koronawirus SARS-CoV-2 został przede wszystkim uzbrojony w ogólnoświatową kampanię strachu i dezinformacji, zaprojektowaną tak, abyśmy się tak bali, że w „mgle wojny” nie dostrzeżemy tego co robią globalistyczne elity. Nadchodzi New World Order, nowy ład globalny, czy ostatecznie zostanie zrealizowany? Niewątpliwie bitwa trwa i jej wynik nie jest jeszcze przesądzony.

Takie są podstawowe informacje dotyczącego koronawirusa SARS-CoV-2. Natomiast dzisiejszą publikację piszemy z jeszcze jednego powodu, de facto odbiegającego od meritum dzisiejszego artykułu, jednak tylko pozornie odbiegającego. Otóż miałem okazję dziś odbyć rozmowę z publicystą pochodzącym z Małopolski, który zrelacjonował mi tragiczny przypadek, do jakiego doszło w ostatnim czasie w tym województwie.

Nie będziemy podawać konkretnych danych, gdyż to nie o to chodzi, naszym celem jest ukazanie pewnego wzoru reakcji ludzkiej psychiki na szerzącą się kampanię dezinformacji i propagandy strachu płynącej z ekranów telewizorów. Kobieta w wieku 35 lat popełniła samobójstwo, ciało zmarłej odnalazła jej dziewięciu letnia córeczka. Policja ustaliła, że przyczyną tak dramatycznej decyzji, był lęk przed koronawirusem.

Kobieta, która miała jeszcze praktycznie całe życie przed sobą, popełniła samobójstwo. Kobieta, która prawdopodobnie nigdy nie miałaby w ogóle styczności z koronawirusem SARS-CoV-2 zabiła się, ze względu na potęgujący się strach o ewentualne zarażenie tym patogenem. Strach ten został jej zaszczepiony przez informacje płynące z telewizora. Wystarczy włączyć o dowolnej porze dnia i nocy programy informacyjne, a jedyne, co otrzymamy to gigantyczną dawkę strachu.

Czy w takich warunkach można żyć? Jak widać nie do końca. O tym się nie wspomina, ale wzrosła liczba samobójstw w Polsce. Wzrosła, ponieważ, ludzie nie wytrzymują presji strachu. Wydaje się, że wszystko to, te całe szambo trwogi zostało powołane do istnienia w celu zmuszenia ludzi by nosili maseczki, do momentu, w którym powstanie szczepionka i wprowadzony zostanie powszechny nakaz szczepień. Wielu lekarzy, a także Światowa Organizacja Zdrowia alarmują, że noszenie maseczek przez osoby zdrowe jest autodestrukcyjne i wysoce niebezpieczne dla zdrowia.

Kolejna kwestia, co z osobami chorymi na serce? Na wszelkiego rodzaju choroby układu krążenia, układu oddechowego? Alergicy, astmatycy i wielu innych. Osoby te chodzące przez miesiąc, dwa a może rok do dwóch w maseczkach, wyrządzą sobie niepowetowane szkody na zdrowiu. Gdzie są media głównego nurtu, dlaczego nikt nie zadaje tego typu pytań? Społeczeństwo poddawane jest tresurze, ludzie boją się ze sobą rozmawiać.

To wszystko doprowadzi do narodowej traumy, która na lata zmieni Polaków, a w niektórych przypadkach zmieni na całe życie. Jednak, kogo to obchodzi? Raz jeszcze podkreślam w swoim imieniu oraz imieniu całej redakcji, jesteśmy sceptycznie nastawieni, co do wielomiesięcznego nakazu chodzenia w maseczkach, przez osoby zdrowe. To jakiś absurd i całkowita aberracja zdrowego rozsądku. Dodatkowo, tutaj jest jakieś drugie dno, które ujawni się z czasem.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


 

1 thought on “Czy pandemia to droga do przymusowych szczepień, bezgotówkowego społeczeństwa i cywilizacji pod pełnym nadzorem?

 1. https://www.youtube.com/watch?v=LRF1vApyfzg

  A u nas w Federacji Rosyjskiej to mamy na Uralu takie fajne wiezienie ktore sie „Czarny Delfin” nazywa i przebywa w nim prawie 1000 rosyjskich „suwerenow” skazanych na dozywocie a dozywocie u nas oznacza wczasy na koszt panstwa az do usгanej smierci i wtedy „suwerena” chowaja na pobliskim cmentarzu i to anonimowo ❗

  Cele sa monitorowane 24/24 i swiatlo tez sie swieci 24/24 aby nikt nie popelnil samobojstwa bo wedlug badan to 40 % tych sympatycznych ludzi chetnie by sie zabilo ale nie moga. Od momentu istnienia tego wiezienia ani jeden wiezien nie popelnil samobojstwa na chwale Pana Szatana i Jego zastepow ❗

  Srednio kazdy z nich zabil 5 osob, sa ale i tam i pedofile, nekrofile a nawet kilku ludozercow tez jest ktorzy pierogi z miesem sobie i sasiadom z nedzy wielkiej i glodu przyrzadzali jak to u tych kacapow w smierdzacych onucach w zwyczaju jest. Jeden taki Pan to prawie 100 kobiet zgwalcil i zamordowal chociaz nawet biskupem czy innym ksiedzem katolickim nie byl tylko zwyklym goшnianym milicjantem jak tatus rodzony Jurka Milicjantowicza Owsiaka ❗

  To jezeli u nas w Rosji na 160 milionow „suwerenow” mamy 1000 takich ludzi z ciekawa przeszloscia skazanych na dozywocie to w Polsce na 40 milionow wlacznie z Banderowcami to powinno jakies 250 sztuk garowac tak jak ich rosyjscy koledzy, prawda ? No chyba ze pokolenie JP2 to swiete i europejskie jest i nie takie dzikie jak te mongoly kacapskie w tych smierdzacych wiecznie onucach a nawet i w obsгanych majtkach jak na przyklad ja ❓

  Moze by tak w ramach slowianskiej solidarnosci zrobic z tym Putinem taki Kooperativ czyli Sowchoz w tym „Czarnym Delfinie” i tak na poczatek „gawlowskiego”, „burego”, „budke”, „Nike-Kurшina” i tego „tußka” razem z „arabskim”, „kijowskim”, „winnickim” i „kurskim” oraz tym „szumowskim” o wygladzie Mojzesza starotestamentowego tam poslac ❓

  Autor: Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.