Czy 18-04-2022 roku dojdzie do przeprowadzenia atomowej operacji „Fałszywej Flagi” w Nowym Jorku? W tle projekt „Looking Glass”.

Co możemy zrobić, żeby wspomóc światło i wspomóc przejście na odpowiednią linię czasu? Żyć w wysokich wibracjach, w radości i miłości. Albo po prostu nie żyć w strachu, już to jest dużym sukcesem. Generujmy uczucie miłości i radości, odrzućmy wszystkie niskie emocje.


Drodzy Czytelnicy, Szanowni Państwo, chcemy podzielić się z Wami wiadomością, którą otrzymaliśmy od jednego z naszych Czytelników. Jest to wiadomość w naszej opinii ważna, niemniej jednak co do jej interpretacji, to akurat ją pozostawiamy już Każdemu i Każdej z was z osobna. To tyle tytułem wstępu, który chcielibyśmy jeszcze konkludować słowami: „po przez czyny dnia dzisiejszego, tworzymy przyszłość jutra”. A teraz wyżej wspomniana wiadomość:


Poniższy film i cała sprawa dotyczą bliskiej przyszłości, projektu Looking Glass i naszej świadomości. W języku niemieckim pojawiły się te informacje chwilę wcześniej, wczoraj w nocy Tomasz Kierzkowski dodał film z krótkim tłumaczeniem po polsku. Najważniejsze od 13:00 minuty choć warto przesłuchać całość, wraz z końcówką, ponieważ jest tam medytacja, którą warto praktykować jak najczęściej.

W skrócie: 18 kwietnia, czyli w ten poniedziałek, w Nowym Jorku na Times Saquare wybuchnąć ma bomba (możliwe, że mini ładunek jądrowy) zabijająca dwa tysiące ludzi. Wina zrzucona będzie na największego obecnie wroga ludzkości. Kolejny atak ma mieć miejsce 20 maja. Potem będą inne, łącznie ponad 70.

Skąd to wiemy? Przesłuchajcie pierwsze minuty filmu, tam jest w skrócie wyjaśniony projekt Looking Glass. To stąd ta wiedza. Ciężko to dziś zweryfikować, dopiero czas pokaże co i jak się wydarzy.

To już kolejny raz, kiedy linie czasowe na ziemi będą próbowały się rozejść. Do tej pory ludzkość tańczy tak, jak im zagra „elyta”, może tym razem uda się nam, globalnie, wyjść z matrixa postrzegania tego, co się dzieje. Nie sądzę, żeby każdy na świecie musiał się przebudzić, wystarczy pewna ilość krytyczna. Jaka? Nie wiem. Może wystarczy 3-5%, a może 20%. Nie sądzę, że więcej.

Niebawem na Ziemię zaczną (nareszcie) schodzić energię wspomagające nasze Przebudzenie. „Nieświatło” będzie je blokowało tak długo, jak będzie mogło i zrobi wszystko, żeby zapobiec przyswojeniu tych energii przez ludzi. Dlatego grafen, dlatego szczepionki – chore ciała nie wytrzymają, a grafen (podobno) może pochłaniać i akumulować światło w zbyt dużych i obciążających dla trójwymiarowych ciał ilościach. Ale te spływające energie to wydarzenie, dla którego się tutaj inkarnowaliśmy. Wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, dzięki niemu jest duża szansa, że wzniesiemy się do 5D wraz z naszymi ciałami, a nie tylko duchem. Bez precedensu w skali wszechświata.

Co możemy zrobić, żeby wspomóc światło i wspomóc przejście na odpowiednią linię czasu? Żyć w wysokich wibracjach, w radości i miłości. Albo po prostu nie żyć w strachu, już to jest dużym sukcesem. Generujmy uczucie miłości i radości, odrzućmy wszystkie niskie emocje.

Przypomnijcie sobie radosne chwile w Waszym życiu (narodziny dziecka, głęboki spokój, leżenie na łące czy plaży z ukochaną osobą) i utrzymujcie to odczucie jak najdłużej, wszystkimi zmysłami, jednocześnie wizualizując obraz Nowej Ziemi, jakakolwiek by ona dla Was nie była. Przesłuchajcie film do końca, tam są wskazówki jak to zrobić.

Musimy zadziałać, a tylko taki sposób przyniesie korzyści. Pozostałe, stare sposoby typu rewolucje, demonstracje i strajki są pożywką dla strachu, złości i agresji, a tego chcemy uniknąć. To metody starej Ziemi, one już nie działają, wspomagają tylko ciemną stronę. Działa już tylko Miłość.

Wesołych Świąt i obyśmy się obudzili w Nowej Ziemi, a nie w starym bagnie, z którego staramy się wyjść.

Namaste i Alleluja.

Autor: Pajdzinsky.

Link do filmu na serwisie YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=W9miZM8O0Wc


Autor. Pajdzinsky

Fot. youtube.com


16 kwietnia, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *