Coraz mocniej zarysowuje się obraz centralnej struktury władzy kryjącej wiele cierpień, jakie zostały zadane ludzkości od czasów starożytnych.

,,Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.’’

Anonymous.

W XXI wieku coraz mocniej zarysowuje się obraz centralnej struktury władzy kryjącej wiele cierpień i degradacji, jakie zostały zadane ludzkości od czasów starożytnych. Drogi Czytelniku Zastanów się, jeśli ta centralna moc zła zaczyna się rozpadać, i jest wiele dowodów popierających tę tendencję, to powstaje zasadnicze pytanie o to, jaka jest nasza obecna rola i misja w świecie. Co zrobić, aby doszło do przebudzenia obywateli globu?

Anonimowe źródło o nazwie Hidden Hand w 2008 roku, ujawniło, że świat jest prowadzony przez istoty pozaziemskie, które wcielały się do poszczególnych rodów, tworząc tak zwane linie krwi Illuminati. Te starożytne rodziny od momentu wcielenia zaczęły utrzymywać dźwignie władzy na świecie i z czasem stały się de facto praktycznymi władcami planety. Ta potężna elitarna grupa obejmuje rodziny królewskie, arystokrację, czołowych bankierów, szefów korporacji, przywódców wojskowych i ludzi w innych ważnych osiach władzy i bogactwa.

,,Aby odnieść sukces w grze o pełnię władzy nad planetą, musimy być jak najbardziej spolaryzowani negatywnie. Służba Sobie w skrajności. Przemoc, wojna, nienawiść, chciwość, kontrola, zniewolenie, ludobójstwo, tortury, degradacja moralna, prostytucja, narkotyki, wszystkie te rzeczy i wiele więcej, służą naszemu celowi. Władza po przez pełen upadek.’’

Hidden Hand. Rok 2008. Fragment pochodzący z ,,Droga Oświeconych.’’

Linie Illuminati, liczące kilkanaście tysięcy ludzi, zgodnie z relacją Hidden Hand, znane są z tego, że przechodzą niezwykle surowy i ciężki trening od urodzenia, aby wypełnić swoją misję, która dla nich jest rozumiana jako całkowita dominacja świata poprzez użycie strachu, przymus i oszustwo. W rzeczywistości ich misja jest jedynie rozszerzeniem misji Lucyfera polegającej na dostarczaniu ludzkości wszelkiego rodzaju zła jako katalizatora wolnej woli, a następnie ludzkiego rozwoju i ewolucji.

Mamy, więc podstawowy kontekst, w którym możemy zrozumieć, w jaki sposób, na najwyższych poziomach władzy na świecie, istnieje okultystyczna filozofia nauczana od urodzenia i nazywana iluminizmem, lucyferianizmem czy wreszcie satanizmem. Filozofia ta pozostawia swoich członków z całkowitym przekonaniem, że prowadzenie się w sposób jak najbardziej samodzielny, bez pełnego współczucia, szacunku lub humanitaryzmu wobec ludzi poza sektą jest drogą do ich zbiorowego zbawienia.

Na czym ma polegać to zbawienie? Z punktu widzenia duchowego, ich zbawienie polega na działaniu w pełnej służbie sobie, aby po pierwsze wnieść się na wyższy poziom rozwoju duchowego, tak zwane oświecenie i po drugie posiadanie gwarancji przeżycia procesu depopulacji ludzkości. Ludzkości, która, jak przepowiedziano na kamiennych tablicach Georgia Guidestones, miałaby zostać zredukowana do poziomu 500 milionów, co ułatwi zarządzanie cywilizacją.

Istnieje wiele poufnych zeznań, w tym liczne wypowiedzi Davida Wilcocka, które sugerują oraz potwierdzają, że chociaż rody Illuminati osiągnęły ogromną moc na świecie i wydawały się niezwyciężone, mało tego, znajdowały się już na granicy rządów otwartego świata poprzez Novus Ordo Seclorum, to jednak w ostatnich latach doszło do nieprzewidzianej zapaści. David Wilcock opisuje obecną sytuację w taki sposób.

,,Czas czujności Zakonu Oświeconych nad ludzkością dobiega końca. Rzeczywiście, to się kończy bez powrotu ich pana, mrocznego boga króla. Nie ma już żadnej realnej nadziei, że kiedykolwiek powróci. Illuminaci pozostali sami sobie a ich tajemne proroctwa poszły na marne.’’

David Wilcock.

Celem współczesnej cywilizacji powinno być pogłębianie świadomości. Świadomość jest lecznicza. I tak staje się bardzo ważne, abyśmy zaczęli dostrzegać, a następnie łączyć w całość to, co stanowiło wszechogarniającą ideę szerzenia przemocy, zła i nieludzkości, którą w dzisiejszej publikacji opisywane rody Illuminati wcielały w realia rzeczywistości, na długo zanim urodziło się którekolwiek z nas. Zło poszerza swoje horyzonty działania od pierwszych chwil zaistnienia.

Istnienie mrocznych siła zła ściśle współpracujących z wybranymi rodami tłumaczy najeżoną wojną i zniszczeniem historię ludzkości. Tłumaczy oszustwa gospodarcze o najwyższym możliwym stopniu, nadużywanie narkotyków i handel nimi. Handel dorosłymi ludźmi oraz dziećmi i sam proces niewolnictwa. Tłumaczy morderstwa i ofiary rytualne z ludzi, kontrolę umysłu i eksperymenty genetyczne, perwersję żywności i zaopatrzenia w wodę, smugi chemtrails i wojnę pogodową oraz inne zbrodnie przeciwko ludzkości, które notabene ujawniają rękę potężnego i ukrytego autorytetu w działaniu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *