Chociaż budynek ma wyglądać modernistycznie, to wielu twierdzi, że został on stworzony na wzór Wieży Babel Nimroda z Pisma Świętego.

Ich system wierzeń w znacznej mierze opiera się na Tajemniczych Religiach, mamy tutaj na myśli pogańskie rytuały, uwielbienie Słońca i postrzeganie Lucyfera jako tego, który daje światło ludzkości, natomiast Boga jako złowrogą siłę, która chce utrzymać ludzi w ciemności. To także tłumaczy, dlaczego obecnie UE sprawy gospodarcze wspólnoty zepchnęła na dalszy tor i skoncentrowała się głównie na forsowaniu zgubnych idei jak chociażby LGBT i Gender. Ich Nowy Porządek Światowy niszczy kult Boga i zmienia demokrację w tyranię.


Budynek Parlamentu Europejskiego można określić mianem pierwszego zabytku reprezentującego super państwo. Zabytku ujawniającego, poprzez swoją intensywną symbolikę, nienawiść do religii i plany Nowego Porządku Świata. Budowa Parlamentu UE na wzór Wieży Babel ze Starego Testamentu, wysyła zdecydowaną wiadomość, że Nimrod wyznawał słuszną filozofię, a jego Wieża Babel była dobrym pomysłem.

,,Rzekli: «Chodźcie, zbudujemy sobie miasto i wieżę, której wierzchołek będzie sięgał nieba, i w ten sposób uczynimy sobie znak, abyśmy się nie rozproszyli po całej ziemi». A Pan zstąpił z nieba, by zobaczyć to miasto i wieżę, które budowali ludzie i rzekł: «Są oni jednym ludem i wszyscy mają jedną mowę, i to jest przyczyną, że zaczęli budować. A zatem w przyszłości nic nie będzie dla nich niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić. Zejdźmy, więc i pomieszajmy tam ich język, aby jeden nie rozumiał drugiego!»

W ten sposób Pan rozproszył ich stamtąd po całej powierzchni ziemi, i tak nie dokończyli budowy tego miasta. Dlatego to nazwano je Babel, tam, bowiem Pan pomieszał mowę mieszkańców całej ziemi. Stamtąd też Pan rozproszył ich po całej powierzchni ziemi.’’

Księga Rodzaju.

Przyjrzymy się budynkowi Parlamentu Europejskiego bliżej. Odkąd został ukończony w grudniu 1999 roku, Parlament UE zadziwił wielu obserwatorów po przez swoją architekturę. Chociaż budynek ma wyglądać modernistycznie, to jednak wielu twierdzi, że został on stworzony na wzór Wieży Babel Nimroda z Pisma Świętego. Niektóre badania na ten temat ujawniają mroczną i głęboką symbolikę budynku.

Odsłonięcie prawdziwego źródła inspiracji to jest biblijnej Wieży Babel, ujawnia ezoteryczne wierzenia światowej elity, ich mroczne aspiracje i interpretację starożytnych pism świętych. Historia Nimroda i budynku Wieży Babel znajduje się w wielu starożytnych rękopisach z różnych kultur na całym świecie. Księga Rodzaju rozdział 11 w Biblii Króla Jakuba zaczyna się zaraz po zakończeniu powodzi Noego i informuje nas, że: ,,Mieszkańcy całej ziemi mieli jedną mowę, czyli jednakowe słowa.’’

Biblia mówi nam, że panowała światowa jedność i harmonia, co było dobre w oczach Boga. Stan rzeczy uległ diametralnej zmianie, gdy owa jedność zaczęła prowadzić do zrealizowania idei, której przesłaniem jest obalenie Boga i zbudowanie wieży do nieba. Wszyscy znamy tę historię, budujemy wieżę, robimy całkiem niezłe postępy aż do momentu, w którym Bóg interweniuje i rozprasza tych, którzy chcą postawić siebie w miejsce Boga. Wygląda na to, że współczesna UE zmierza ku dokładnie takiej samej przyszłości.

Zatem, jeżeli Unia Europejska to współczesna Wieża Babel to, czego możemy się spodziewać po jej decyzjach nad drodze do jeszcze większego zjednoczenia? Z pewnością stopniowego wprowadzania tyranii, eliminacji kultu Boga w celu wprowadzenia zależności od władzy i wreszcie całkowite odrzucenie Boga, po to by samemu stać się bogiem jako źródło stanowionych praw i zasad dla całej zjednoczonej Europy. To, co napisaliśmy powyżej stanowi główne zasady ezoterycznych przekonań światowej elity.

Ich system wierzeń w znacznej mierze opiera się na Tajemniczych Religiach, mamy tutaj na myśli pogańskie rytuały, uwielbienie Słońca i postrzeganie Lucyfera jako tego, który daje światło ludzkości, natomiast Boga jako złowrogą siłę, która chce utrzymać ludzi w ciemności.

To także tłumaczy, dlaczego obecnie UE sprawy gospodarcze wspólnoty zepchnęła na dalszy tor i skoncentrowała się głównie na forsowaniu zgubnych idei jak chociażby LGBT i Gender. Ich Nowy Porządek Światowy niszczy kult Boga i zmienia demokrację w tyranię. Na koniec chcemy pokazać Wam jeden z plakatów promujących ideę Unii Europejskiej.Plakat odtworzył dokładną wieżę z obrazu Pietera Brueghela i zawiera nawet złamaną część fundamentu. Hasło: „Europa: wiele języków jeden głos” odnosi się bezpośrednio do Biblii i księgi Rodzaju. To wszystko jednoznacznie wskazuje na Wieżę Babel. Ponad to, Przyjrzyjcie się uważnie gwiazdom na górze plakatu. Otóż są w pozycji do góry nogami, otrzymujemy odwrócone pentagramy.

Symbolika pentagramów jest niezwykle głęboka i złożona, ale możemy napisać, że odwrócone pentagramy odnoszą się do „Złej Władzy”. Ostatecznie ten plakat został zakazany z powodu protestów licznych grup. Jest to jednak niezwykle odkrywcze i dowodzi ezoterycznego nastawienia budowniczych Parlamentu Europejskiego.


Przeczytaj również:

Tajna agenda „Depopulacji Ludzkości” to jawne promowanie śmierci. Głód, zaraza i wojny są tym, czego pragnie NWO.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


30 czerwca, 2019


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *