Chaos w Europie Cz.2 Zamachy i niepokoje, nowe oblicze Unii Europejskiej.

Teraz, dlaczego przypominaliśmy w pierwszej części artykułów poświęconych chaosowi w Europie o zamachach w Nicei? Otóż po tych wydarzeniach może się wydawać, że żyjemy już w innym świecie, a przynajmniej innej europie. Oczywiście od miesięcy dochodziło do ataków i przemocy z udziałem uchodźców, jednak po 14 lipca praktycznie codziennie możemy usłyszeć informację, że gdzieś w Europie czy to Niemczech, Francji czy jeszcze gdzieś indziej, ktoś strzelał na ulicy, ktoś napadł niewinnych przychodniów z maczetą, nożem, tutaj zgwałcono jakąś kobietę, gdzie indziej próbowano przemycić broń, jeszcze gdzie indziej ktoś wysadza się na dworcu.

Reasumując, nastąpił prawdziwy chaos, który za wszelką cenę jest tuszowany przez media głównego nurtu, jak gdyby chciano całą sprawę jak najszybciej wygasić. Co to, zatem oznacza? Otóż to znaczy po pierwsze, że wraz z imigrantami na nasz kontynent przybyli prawdziwi terroryści, mało tego, ich działanie bardzo często ośmiela już przebywających od lat na terenie europy wyznawców islamu do tego by chwycili za broń, i nie ma tutaj znaczenia czy będzie to bomba, nóż czy owa maczeta.

To jednak nie koniec, ponieważ osoby odpowiedzialne za sprowadzenie islamskiego fundamentalizmu do europy, dziś mówią nam, że tak naprawdę powinniśmy się nauczyć żyć z taką perspektywą, mamy się mentalnie przygotować do świadomości, że kiedyś możemy wylecieć w powietrze, czy ktoś nas postrzeli, bo tak po prostu już jest. To jest czysty obłęd, który świadczy o jednym, albo Europa a w zasadzie jej przywódcy skapitulowali i poddają się, albo są w rękach takich kręgów, którym zależy na chaosie w Europie a co za tym idzie, są za wzrostem napięcia i możliwości wybuchu lokalnych konfliktów czy też wojen domowych w poszczególnych krajach.

Mało tego kraje, które starają się chronić swoje granice jak Polska, Węgry czy Słowacja, są poddawane pod pręgierz europejskiej manipulacji i nagonki. Czy tak ma wyglądać wolna Europa i wolne narody? Reasumując nie można nie odnieść wrażenia, iż obecne zmiany, jakie zachodzą na starym kontynencie, a są to zmiany niezwykle gwałtowane i szybkie nie są zmianami naturalnymi, lecz są sztucznym tworem, który ktoś zainicjował a teraz podtrzymuje przy okazji wyciszając całą sprawę w mediach.

Na bieżąco korygowane są konkretne przeszkody czy etapy tego planu, jednym z nich była i jest nadal Turcja, która początkowo bardzo dużo ugrała z Unią Europejską, a teraz sprzeciwia się jej, przechylając bardziej w stronę Rosji. Co to oznacza dla nas, zwykłych obywateli? Po pierwsze nie wierzmy we wszystko, co nam wmawiają, lecz sami starajmy się szukać odpowiedzi z różnych źródeł tak by ostatecznie wyciągać jak najbardziej realne wnioski.

Dalej pamiętajmy też i o tym, że obecna sytuacja w Europie może z czasem przycichnąć, lecz może równie dobrze na tyle rozrosnąć się, iż wojna będzie nie unikniona i niestety nie jest to tylko czcza teoria, ale fakt. Pamiętajmy o patriotyzmie, obronie naszej Polski, naszych rodzin i kultury. Bo ta obrona zaczyna się już w naszych domach i naszym życiu. Nie dajmy się zwariować i wcisnąć sobie przysłowiowego kitu, tylko wolność i jedynie wolność ma tutaj znaczenie.

Już od 2015 roku czołowi Europejscy politycy doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że wraz z imigrantami na stary kontynent będą przenikać terroryści z państwa Islamskiego. Przecież we wszystkich mediach podawano informację, w których informowano o takich właśnie zamiarach ISIS. Jednak dziwnym trafem, kanclerz Niemiec czy też Prezydent Francji nie zwracali uwagi na tego typu groźby, lecz postulowali i nawoływali, aby przyjmować jak największą liczbę imigrantów, nie zważając na to czy pośród nich będą terroryści.

To fundament chaosu w Europie, ponieważ w fali imigrantów zalewającej Europę znajdują się po prostu terroryści, którzy czekają na swój czas do tego by przeprowadzić atak czy po prostu kogoś zamordować w imię wiary i upadłej idei. Co szczególnie napawa niepokojem, to fakt iż chociażby w samej Francji w czasie obowiązującego stanu wyjątkowego i tak terrorystom udało się przeprowadzić zamach taki, jak chociażby ten w Nicei o którym wspominaliśmy wczoraj.

To pokazuje nieudolność służb, jak to możliwe, że osoby nie wyszkolone są sprytniejsze od jednostek specjalnych i wojska, które przecież dysponuje sprzętem i odpowiednim wyszkoleniem? Ci ludzie powinni sobie poradzić z zagrożeniem, do tego byli szkoleni a zamiast tego rozkładają ręce a imigranci i pośród nich terroryści nadal docierają do Europy. Najgorsze jest to, że taka sytuacja nie napawa optymizmem, ponieważ zapewnienia o bezpieczeństwie czy podjętych środkach zaradczych są w zasadzie niczym, są niewystarczające.

Ktoś powinien odpowiedzieć za spowodowanie tego chaosu, ale zamiast tego komisja Europejska zajmuje się stanem demokracji w Polsce i uczy nas Polaków, co to znaczy Patriotyzm i właśnie demokracja. Mało tego, naszym oczom ukazuje się tutaj kolejna zbieżność a mianowicie, gdy w Polsce dochodzi do sytuacji spornych z trybunałem to praktycznie cała UE stoi na rzęsach, aby nasz kraj doprowadzić do ładu natomiast, kiedy w Turcji z dnia na dzień zamyka się tysiące sędziów to wszystko jest dobrze.

Reasumując mamy dziś stan wyjątkowy w Państwach europejskich, mamy stan wyjątkowy w Turcji, który został wprowadzony jak na razie na trzy miesiące po próbie pseudo puczu. Jednak, po co ten stan wyjątkowy? Otóż stan wyjątkowych zawiesza a w zasadzie zamraża demokrację, z którą w ostatnich latach jest i tak marnie. Zatem gdzie są nasze prawa i wolności? Wygląda to tak jak gdyby nikogo już nie obchodził zwykły człowiek, lecz liczy się jedynie władza, pieniądze i nowy porządek świata, ponieważ dziś na nowo rozgrywane są międzynarodowe wpływy, świat niczym tort zostaje podzielony. Jednak sam proces dzielenia to bardzo często zaczątek globalnej wojny.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *