Chaos w Europie Cz.1 Fala islamu to zagrożenie dla całej Europy.

,,Niemcy spodziewają się, że tego roku do ich kraju może przybyć milion imigrantów.’’

,,Liczba osób w wieku dwadzieścia do trzydzieści lat podwoiła się a to jeszcze nie koniec.’’

Dzisiejszy artykuł rozpoczynamy od przytoczenia dwóch cytatów, które dość często pojawiały się w TV ostatnimi miesiącami. Oczywiście mowa tutaj głównie o mediach z poza głównego układu, który to układ w dziwny sposób stara się przemilczeć sprawę uchodźców. Uchodźcy, matki z dziećmi na rękach czy staruszkowie o kulach ze łzami w oczach. Czy tak rzeczywiście jest? Oczywiście tak, niemniej jednak to tylko bardzo znikomy procent wszystkich uchodźców przybywających, a w zasadzie szturmujących od jakiegoś czasu granice Europy.

Znaczna większość z owej grup to młodzi i silni mężczyźni, którzy wielokrotnie są odziani w markowe ubrania, posiadają smartfony czy nowoczesne zegarki, innymi słowy nie wyglądają na takich, co muszą uciekać przed biedą. To jednak nie wszystko, bo to akurat drobiazg, ważne jest ich zachowanie i to, co robią, bo tak naprawdę tutaj dopiero zaczyna się prawdziwy problem, który może wysadzić wiele Państw od wewnątrz. Przytoczmy niektóre wypowiedzi imigrantów, które pojawiały się w mediach.

,,To nie ma znaczenia, co zrobicie, my nadal będziemy przybywać’’

,,Nie znamy strachu i bólu, nie powstrzymacie nas i nigdy nie poddamy się chyba, że będziemy martwi’’

,,…Forsa, forsa, forsa…’’

Wyżej przytoczone zdania są tylko kroplą w morzu wielu innych, jednak już te trzy pokazują, z kim mamy tutaj do czynienia. Są to ludzie niezwykle zdeterminowani, można napisać, że aby osiągnąć wyznaczony cel zrobią wszystko. Ci ludzie z reguły nie integrują się ze społeczeństwem, przez co poziom radykalizmu pośród młodych imigrantów wzrasta. Spójrzmy na Francję, tam imigranci już od wielu pokoleń mieli czas na to, aby stać się Francuzami, a dziś ci sami ludzie chwytają za bomby i atakują niewinnych ludzi w imię własnej religii.

Coś tu nie gra, to jest jakaś totalna patologia i kuriozalna sytuacja, której nikt nie rozumie, mało tego ostatnio mogliśmy usłyszeć wypowiedz jednego z przywódców europejskich, która to wypowiedz stwierdza jasno, że po prostu trzeba będzie nam się przyzwyczaić do możliwości ataków terrorystycznych. ,,Trzeba będzie nam się przyzwyczaić do możliwości ataków terrorystycznych.’’ I to jest rozwiązanie? Słysząc takie słowa, człowiek zastanawia się czy to realne życie czy już Matrix?

Kwestia uchodźców to temat ważny a może nawet i przełomowy dla naszego pokolenia a co za tym idzie i dla pokoleń przyszłych, które nastaną po nas, ponieważ jak powiedział premier Węgier, już za kilkanaście lat może się okazać, że w europie Europejczycy będą mniejszością. Wymowne słowa, ale jak najbardziej prawdziwe. Oczywiście to głównie elita europy dąży do takiej sytuacji i ta część społeczeństwa, która w dużej mierze jest albo, z manipulowana albo po prostu do końca nie rozumie złożoności tego problemu.

Europa wyrosła na wartościach chrześcijańskich, natomiast islam i ludzie wyznający tę religię to całkowicie inna kultura i mentalność, można napisać, że jest to ogień i woda. Niestety stary kontynent upada, to też będzie kiedyś bardzo ciężko powstać z kolan. Francja, Nicea 14 Lipca. Ta data zostanie na długo zapamiętana, ponieważ to właśnie tego dnia w trakcie trwania święta narodowego islamski dżihadysta wjechał w tłum świętujących ludzi, zabijając wiele niewinnych osób, ostateczny bilans wyniósł aż 84 zamordowane osoby w tym dwie obywatelki Polski, przy okazji ranił ponad 100 kolejnych osób.

Zatem ostateczny bilans robi wrażenie, ponad to sama forma przeprowadzenia zamachu, również pokazuje, iż działań terrorystów nie można przewidzieć, zwłaszcza, że działają w imię swojej religii. To jednak nie był koniec, ponieważ już następnego dnia w Turcji doszło do przedziwnego zamachu stanu, a w zasadzie próby owego zamachu stanu. Wojsko miało zamiar przejąć władzę, ale już po paru godzinach okazało się, że pucz się nie powiedzie.

Co ciekawe największym wygranym całej tej sytuacji jest ten którego chciano obalić, czyli Erdogan. Czy zatem próba puczu była faktycznie zorganizowana w profesjonalny sposób, czy też była to prowokacja podszywana działaniami CIA, a może sam Erdogan w jakimś stopniu inicjował całą sytuację by dzięki temu przeprowadzić dogłębne czystki w Tureckiej armii?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *