Brytyjskie media ujawniają oszustwa finansowe fundacji ,,Otwarty Dialog’’ oraz powiązania z Rosyjskimi służbami.

Udostępnij

Gra służb Rosyjskich polega w znacznej mierze na tworzeniu fundacji, za pośrednictwem, których służby ingerują w politykę poszczególnych państw. Jak widzimy na podstawie ujawnionych informacji, fundacja Otwarty Dialog współdziałała z oligarchami oraz najprawdopodobniej Rosyjskimi służbami. I tę fundację, która de facto promowała tak zwany Polski Majdan wspierali liczni politycy Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej.


Brytyjska prasa po przez publikację licznych artykułów poinformowała, że fundacja Otwarty Dialog była w realny i zaawansowany sposób zaangażowana w pranie tak zwanych brudnych pieniędzy. Na konto fundacji Otwarty Dialog, miało trafić blisko dwa miliony funtów od szkockich firm w zamian za lobbing na rzecz wielu oligarchów, dodajmy, iż sytuacja jest rozwojowa a dotychczas ujawnione informację mogą być jedynie wierzchołkiem góry lodowej.

Pamiętajmy także, że tą fundacją kierują, wydalona z Rzeczpospolitej Ludmiła Kozłowska oraz Bartosz Kramek, który de facto usiłował doprowadzić w Polsce do utworzenia czegoś na wzór ukraińskiego Majdanu. I teraz kilka ważnych i zarazem szokujących kwestii, ukazujących szalenie poważny aspekt całej sprawy. Polskie służby specjalne już od dawna informowały o niebezpiecznej działalności Ludmiły Kozłowskiej, wynikiem tych ostrzeżeń była decyzja rządu Polskiego o wydaleniu Ludmiły Kozłowskiej z terytorium Rzeczpospolitej.

Dodajmy również, że Ludmiła Kozłowska to osoba bardzo blisko powiązana z Georgiem Sorosem, czyli miliarderem i Żydowskim masonem, który dąży do rozpowszechnienia ideologii typu LGBT oraz utworzenia Stanów Zjednoczonych Europy. To wszystko implikuje z faktem zaistnienia niesłychanej fali ideologicznej walki z Polską oraz Węgrami, które to kraje przeciwstawiają się pomysłowi powołania tego wręcz urojonego tworu, który doprowadzi do likwidacji państw narodowych, pojęcia patriotyzmu, historii i kultury.

Tak pokrótce wygląda współczesna gra ideologiczna w ramach gry ogólnej, którą możemy określić mianem Nowy Porządek Świata wdrażany przez polityków europejskich, którzy notabene w większości przypadków działają z polecenia swoich mocodawców jak właśnie wcześniej wspomniany George Soros. Aby nie być gołosłownym dodamy, iż nie tak dawno wyciekła lista ponad dwustu euro posłów, którzy są w rękach Sorosa.

Lista tak zwanych Pewnych Sojuszników została zdobyta przez hakerów, którzy zainteresowali się bliżej postacią żydowskiego miliardera. Istnieją opinie wiążące atak hakerski z grupą Anonymous jednak są to informacje nie potwierdzone, ponieważ owa grupa nie przyznała się do tego czynu. Co ciekawe dla Naszego Narodu pośród 226 eurodeputowanych znajdują się nazwiska sześciu osób ze świata polityki polskiej. Oto owe postacie, które wedle listy Pewnych Sojuszników są we władaniu Georga Sorosa.

Andrzej Grzyb z PSL. Przy jego nazwisku zanotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest wiarygodny w swojej frakcji politycznej. Danuta Jazłowiecka z PO, tutaj opinia jest podobna, nakreśla portret psychologiczny i dużą uległość. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz z PO, była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Lidia Geringer de Oedenberg SLD. I na koniec nie mogło zabraknąć Pani Róży Thun z PO, która w ostatnim czasie ma bardzo duże problemy z Polską i Polskością. Ciekawe czy to przypadek czy odgórne zlecenie?

Na liście Pewnych Sojuszników w Europarlamencie znajdują się także takie postacie jak Martin Schulz oraz Guy Verhofstadt, którzy zaciekle, wręcz z szaleństwem w oczach atakują Polskę za wszystko, nawet za sprawy całkowicie bezsensowne i kuriozalne. Drodzy Czytelnicy w obecnych czasach, aby ingerować w wewnętrzne sprawy danego kraju nie trzeba ustawiać armii i czołgów przy granicach danego państwa.

Dziś istnieją inne sposoby oddziaływania i manipulacji, do takich należą właśnie owe fundacje, które w gruncie rzeczy stanowią przyczółek dla dywersyjnych akcji inicjowanych z za granicy. Pieniądze dają władzę a władza pozwala na ustawianie świata tak jak się tego chce. I tutaj powstaje dramatyczne pytanie, czy politycy PO oraz szeroko pojętego świata związanego z tym ugrupowaniem stanowią grupę tak zwanych politycznych idiotów czy może próbują ugrać kilka procent poparcia dla swoich stołów nawet koszem bezpieczeństwa Polaków oraz samej Rzeczpospolitej.

Dlaczego tak piszemy? Otóż w momencie, którym dochodziło do upublicznienia informacji dotyczących szkodliwej dla Polski, działalności ze strony fundacji Otwarty Dialog oraz samej osoby Ludmiły Kozłowskiej, wówczas ci tak zwani pożyteczni idioci stawali w obronie owej instytucji. Idźmy dalej, obecnie Brytyjska prasa informuje, że fundacja Otwarty Dialog prawdopodobnie współpracowała z Rosyjskim wywiadem.

A zatem, działania polityków PO oraz świata powiązanego z tą frakcją również w bardziej lub mniej świadomy sposób skutkowały współpracą z Rosyjskim wywiadem na szkodę państwa Polskiego oraz Polaków. W postawie patrioty to nie mieści się w głowie. Jednak, jeżeli spojrzymy na fakt, iż w drodze do euro parlamentu ręka w rękę z komunistami idą chociażby przedstawiciele PSL, czy tęczowej partii o nazwie Nowoczesna, to wówczas można zadać pytanie o poziom szaleństwa i absurdu przenikającego umysły tych właśnie ludzi.

Drodzy Czytelnicy gra służb Rosyjskich polega w znacznej mierze na tworzeniu fundacji, za pośrednictwem, których służby ingerują w politykę poszczególnych państw. Jak widzimy na podstawie ujawnionych informacji, fundacja Otwarty Dialog współdziałała z oligarchami oraz najprawdopodobniej Rosyjskimi służbami. I tę fundację, która de facto promowała tak zwany Polski Majdan wspierali liczni politycy Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej.

Jest to rzecz niebywała i przypomina Targowicę z przed lat, gdzie w wyniku kolaboracyjnych działań części polskiej inteligencji z zagranicą, doszło do dosłownego sprzedania Rzeczpospolitej. Niestety podobna sytuacja ma się obecnie, dlatego należy przejrzeć na oczy, ponieważ potężne siły dążą do przejęcia Polski wszelkimi możliwymi sposobami a tak zwani Pożyteczni Idioci są dodatkowym elementem owego planu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

2 thoughts on “Brytyjskie media ujawniają oszustwa finansowe fundacji ,,Otwarty Dialog’’ oraz powiązania z Rosyjskimi służbami.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=hbjvOj0Yyxw

  Jak za czasow Unii Europejskiej Nr. 1 owczesna Frau Gersdorf z Herrem Kaufmannem vel Rzeplinskim w jednej osobie niekoniecznie boskiej czyli Pan plk. Józef Różański vel Goldberg organizowal w 1953 roku w Krakowie pokazowy proces ksiezy katolickich to nasza polska mloda demokracja byla tak samo bardzo zagrozona jak i dzisiaj, a noblistka przyszla czyli „szymborskawislawa” wraz z innymi polskojezycznymi wojtylowymi Starszymi Bracmi w Wierze bronila tej DEMOKRACJI i KONSTYTUCJI niczym Lech Boleslawowicz Walesa z banderowcem „frasyniukiem” i mojzeszowcem „piniorem” piszac donosy nie do Unii bruxelskiej tylko do moskiewskiej i nie do Frau Dr. med. von der Leyen tylko do samego tow. Stalina co to mial usta jak malina ❗

  Po 6-cio dniowym intensywnym procesie Niezawisly Sad pod przewodnictwem owczesnego Tuleyi czy innego Tymczyszyna lub Pirogowicza (ten od p. Brzeskiej) w dniu 27 stycznia 1953 r. skazal na kare smierci księży: ks. Józefa Lelito, ks. Michała Kowalika oraz ks. Edwarda Hahlice. Na długoletnie wiezienia skazano: ks. Franciszka Szymonka na dożywocie, ks. Modesta Wita-Brzyckiego na 15 lat więzienia, ks. Jana Pochopienia na 8 lat więzienia i Stefanię Rospond z goшnianej Kongregacji Żywego Różańca Dziewcząt – na skromne 6 lat więzienia ❗

  30 stycznia tegoz roku tak zwani „Księża Patrioci” czyli takie owczesne Lemanskie i Sowy oraz Zycinskie z Pieronkami oraz Nyczami potępily publicznie „…zbrodniczą działalność szpiegów USA…” a juz 9 lutego Rada Państwa (?) wydała dekret który uzależniał obsadzanie stanowisk kościelnych od zgody duszpasterskiej polskojezycznych zydobolszewickich władz ❗

  A ze wowczas jeszcze ani Ojca Adama ani Ojca Jurka ani Lecha Boleslawowicza Walesy ani Bodnara z Janda Krystyna i Broniarzem na tym Bozym swiecie niestety nie bylo i nie mial kto bronic „…zazazagroozoonej popopolskiejjj Deeemokraaacji..” – jakby to Pan Redaktor „michnik” jak zwykle tak semantycznie jak i retorycznie zrecznie spointowal – to musialy ta patriotyczna powinnosc wypelnic towarzysze Literatory w liczbie 53 sztuk, ktore to do warszawskiej Zydobolszewi taki oto poemat wiekopomny wystosowaly i to wtedy kiedy w lutym 1953 roku goшniani polscy księża oczekiwali w celach śmierci na wykonanie wyrokow ❗

  A oto rezolucja Związku Literatów Polskich w Krakowie w sprawie procesu krakowskiego z 8 lutego 1953 roku w ktorym to Zwiazku zadnych Polakow oczywiscie nie bylo tylko same zydowskie LITERATORY polskojezyczne, ktore sie chyba dla duraczenia malowartosciowych slowianskich bezrozumnych gojow niby POLSKIM Zwiazkiem nazwaly, bo dlaczego niby nie, prawda ❓

  „…W ostatnich dniach toczył się w Krakowie proces grupy szpiegów amerykańskich powiązanych z krakowską Kurią Metropolitarną. My zebrani w dniu 8 lutego 1953 r. członkowie krakowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich wyrażamy bezwzględne potępienie dla zdrajców Ojczyzny, którzy wykorzystując swe duchowe stanowiska i wpływ na część młodzieży skupionej w KSM działali wrogo wobec narodu i państwa ludowego, uprawiali – za amerykańskie pieniądze – szpiegostwo i dywersję. Potępiamy tych dostojników z wyższej hierarchii kościelnej, którzy sprzyjali knowaniom antypolskim i okazywali zdrajcom pomoc, oraz niszczyli cenne zabytki kulturalne.

  Wobec tych faktów zobowiązujemy się w twórczości swojej jeszcze bardziej bojowo i wnikliwiej niż dotychczas podejmować aktualne problemy walki o socjalizm i ostrzej…”

  I nawet sie te owczesne autorytety MOralne i czlowieki honoru tlumnie niczym na KOD-owskim spedzie podpisaly pod tym poematem wprawdzie pod przybranymi nazwiskami a nie tymi prawdziwymi ale zawsze to cos jest ❗

  Kogo tam tylko nie bylo ❓

  I Karol Bunsch byl i Władysław Dobrowolski i Slawomir Mrozek i Leszek Herdegen i Ludwik Flaszen i Olgierd Terlecki tatus rodzony Ryszarda i Anna Swirszczynska i Wojciech Maciag i Jalu Kurek i Wladyslaw Machejek i Julian Przyboś i Tadeusz Śliwiak i Maciej Słomczyński (ps. Joe Alex) a nawet pozniejszy maz Wislawy Szymborskiej z domu Rottermund czyli Kornel Filipowicz i ona sama rowniez tam sie podpisala i kilkadziesiat sztuk mniejszego literatorskiego plazu bolszewickiego jak chocby Andrzej Kijowski odznaczony w 2008 r. przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego orderem Polonia Restituta czy tatus rodzony Pana Redaktora Miecugowa czyli Bruno Miecugow tylko Olgi Tokarczuk tam nie bylo tylko wylacznie dlatego ze jej wtedy jeszcze na tym bozym swiecie nie bylo, a szkoda ❗

  Wyroki smierci na polskich ksiezy katolickich musialyby byc zatwierdzone w owczesnym TSUE ale nie w brukselskim tylko w moskiewskim ale niestety 4 tygodnie po tym liscie towarzyszy Literatorow Jozef Stalin co to usta mial jak z malin wzial i umarl i tylko to uratowalo nieszczesnych katabasow krakowskich jak i skazanego na 12 lat 22 wrzesnia bp. Kaczmarka czy internowanego kilka dni pozniej w Komanczy kard. Wyszynskiego od nieuchronnej egzekucji za zdrade socjalistycznej Ojczyzny ❗

  https://www.youtube.com/watch?v=z9jPwwnSCEU

  Jedyne video na polskojezycznym youtubie, ktore o tym morderstwie sadowym polskiego duchowienstwa opowiada, ogladnelo od 2014 roku czyli za ostatnie 5 lat az 2568 sztuk „SUWERENOW” – co jest dla mnie osobiscie dowodem na to, ze Polacy juz dawno stoczyli sie z pozycji NARODU na pozycje BYDLA gojowskiego, prawda ❓

  P.S.

  https://www.youtube.com/watch?v=4G_XBBVOtBU

  Mordowac ponownie ksiezy i to skrycie a nie publicznie zaczeto dopiero w okresie wladzy Pana Gen. Jaruzelskiego Wojciecha ktory jak to powszechnie wiadomo nawrocil sie na lozu smierci i katolikiem zostal i siedzi juz na niebiosach razem z Leszkiem Millerem jr. wiec sie te jego skrytobojcze morderstwa polskich kaplanow juz nie licza, prawda ❓

  W duchu judeochrzeescijanskiego ekumenizmu pookraglostolowego ks. Stefana Niedzielaka zamordowano 20.01.1989, ks. Stanislawa Suchowolca 30.01.1989 a ks. Sylwestra Zycha 11.07.1989 albowiem wszyscy trzej koncelebrowali msze za Ojczyznę wbrew zakazom Pana Prymasa Glempa i wszyscy trzej byli przed śmiercią okultystycznie torturowani i maltretowani niczym carska rodzina swietego Rosyjskiej Cerkwii Prawoslawnej czyli Nikolaja II ❗

  Autor: Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

 2. целина на форуме здесь полная а цензура уже началась ?

  https://www.youtube.com/watch?v=hbjvOj0Yyxw

  Jak za czasow Unii Europejskiej Nr. 1 owczesna Frau Gersdorf z Herrem Kaufmannem vel Rzeplinskim w jednej osobie niekoniecznie boskiej czyli Pan plk. Józef Różański vel Goldberg organizowal w 1953 roku w Krakowie pokazowy proces ksiezy katolickich to nasza polska mloda demokracja byla tak samo bardzo zagrozona jak i dzisiaj, a noblistka przyszla czyli „szymborskawislawa” wraz z innymi polskojezycznymi wojtylowymi Starszymi Bracmi w Wierze bronila tej DEMOKRACJI i KONSTYTUCJI niczym Lech Boleslawowicz Walesa z banderowcem „frasyniukiem” i mojzeszowcem „piniorem” piszac donosy nie do Unii bruxelskiej tylko do moskiewskiej i nie do Frau Dr. med. von der Leyen tylko do samego tow. Stalina co to mial usta jak malina ❗

  Po 6-cio dniowym intensywnym procesie Niezawisly Sad pod przewodnictwem owczesnego Tuleyi czy innego Tymczyszyna lub Pirogowicza (ten od p. Brzeskiej) w dniu 27 stycznia 1953 r. skazal na kare smierci księży: ks. Józefa Lelito, ks. Michała Kowalika oraz ks. Edwarda Hahlice. Na długoletnie wiezienia skazano: ks. Franciszka Szymonka na dożywocie, ks. Modesta Wita-Brzyckiego na 15 lat więzienia, ks. Jana Pochopienia na 8 lat więzienia i Stefanię Rospond z goшnianej Kongregacji Żywego Różańca Dziewcząt – na skromne 6 lat więzienia ❗

  30 stycznia tegoz roku tak zwani „Księża Patrioci” czyli takie owczesne Lemanskie i Sowy oraz Zycinskie z Pieronkami oraz Nyczami potępily publicznie „…zbrodniczą działalność szpiegów USA…” a juz 9 lutego Rada Państwa (?) wydała dekret który uzależniał obsadzanie stanowisk kościelnych od zgody duszpasterskiej polskojezycznych zydobolszewickich władz ❗

  A ze wowczas jeszcze ani Ojca Adama ani Ojca Jurka ani Lecha Boleslawowicza Walesy ani Bodnara z Janda Krystyna i Broniarzem na tym Bozym swiecie niestety nie bylo i nie mial kto bronic „…zazazagroozoonej popopolskiejjj Deeemokraaacji..” – jakby to Pan Redaktor „michnik” jak zwykle tak semantycznie jak i retorycznie zrecznie spointowal – to musialy ta patriotyczna powinnosc wypelnic towarzysze Literatory w liczbie 53 sztuk, ktore to do warszawskiej Zydobolszewi taki oto poemat wiekopomny wystosowaly i to wtedy kiedy w lutym 1953 roku goшniani polscy księża oczekiwali w celach śmierci na wykonanie wyrokow ❗

  A oto rezolucja Związku Literatów Polskich w Krakowie w sprawie procesu krakowskiego z 8 lutego 1953 roku w ktorym to Zwiazku zadnych Polakow oczywiscie nie bylo tylko same zydowskie LITERATORY polskojezyczne, ktore sie chyba dla duraczenia malowartosciowych slowianskich bezrozumnych gojow niby POLSKIM Zwiazkiem nazwaly, bo dlaczego niby nie, prawda ❓

  „…W ostatnich dniach toczył się w Krakowie proces grupy szpiegów amerykańskich powiązanych z krakowską Kurią Metropolitarną. My zebrani w dniu 8 lutego 1953 r. członkowie krakowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich wyrażamy bezwzględne potępienie dla zdrajców Ojczyzny, którzy wykorzystując swe duchowe stanowiska i wpływ na część młodzieży skupionej w KSM działali wrogo wobec narodu i państwa ludowego, uprawiali – za amerykańskie pieniądze – szpiegostwo i dywersję. Potępiamy tych dostojników z wyższej hierarchii kościelnej, którzy sprzyjali knowaniom antypolskim i okazywali zdrajcom pomoc, oraz niszczyli cenne zabytki kulturalne.

  Wobec tych faktów zobowiązujemy się w twórczości swojej jeszcze bardziej bojowo i wnikliwiej niż dotychczas podejmować aktualne problemy walki o socjalizm i ostrzej…”

  I nawet sie te owczesne autorytety MOralne i czlowieki honoru tlumnie niczym na KOD-owskim spedzie podpisaly pod tym poematem wprawdzie pod przybranymi nazwiskami a nie tymi prawdziwymi ale zawsze to cos jest ❗

  Kogo tam tylko nie bylo ❓

  I Karol Bunsch byl i Władysław Dobrowolski i Slawomir Mrozek i Leszek Herdegen i Ludwik Flaszen i Olgierd Terlecki tatus rodzony Ryszarda i Anna Swirszczynska i Wojciech Maciag i Jalu Kurek i Wladyslaw Machejek i Julian Przyboś i Tadeusz Śliwiak i Maciej Słomczyński (ps. Joe Alex) a nawet pozniejszy maz Wislawy Szymborskiej z domu Rottermund czyli Kornel Filipowicz i ona sama rowniez tam sie podpisala i kilkadziesiat sztuk mniejszego literatorskiego plazu bolszewickiego jak chocby Andrzej Kijowski odznaczony w 2008 r. przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego orderem Polonia Restituta czy tatus rodzony Pana Redaktora Miecugowa czyli Bruno Miecugow tylko Olgi Tokarczuk tam nie bylo tylko wylacznie dlatego ze jej wtedy jeszcze na tym bozym swiecie nie bylo, a szkoda ❗

  Wyroki smierci na polskich ksiezy katolickich musialyby byc zatwierdzone w owczesnym TSUE ale nie w brukselskim tylko w moskiewskim ale niestety 4 tygodnie po tym liscie towarzyszy Literatorow Jozef Stalin co to usta mial jak z malin wzial i umarl i tylko to uratowalo nieszczesnych katabasow krakowskich jak i skazanego na 12 lat 22 wrzesnia bp. Kaczmarka czy internowanego kilka dni pozniej w Komanczy kard. Wyszynskiego od nieuchronnej egzekucji za zdrade socjalistycznej Ojczyzny ❗

  https://www.youtube.com/watch?v=z9jPwwnSCEU

  Jedyne video na polskojezycznym youtubie, ktore o tym morderstwie sadowym polskiego duchowienstwa opowiada, ogladnelo od 2014 roku czyli za ostatnie 5 lat az 2568 sztuk „SUWERENOW” – co jest dla mnie osobiscie dowodem na to, ze Polacy juz dawno stoczyli sie z pozycji NARODU na pozycje BYDLA gojowskiego, prawda ❓

  P.S.

  https://www.youtube.com/watch?v=4G_XBBVOtBU

  Mordowac ponownie ksiezy i to skrycie a nie publicznie zaczeto dopiero w okresie wladzy Pana Gen. Jaruzelskiego Wojciecha ktory jak to powszechnie wiadomo nawrocil sie na lozu smierci i katolikiem zostal i siedzi juz na niebiosach razem z Leszkiem Millerem jr. wiec sie te jego skrytobojcze morderstwa polskich kaplanow juz nie licza, prawda ❓

  W duchu judeochrzeescijanskiego ekumenizmu pookraglostolowego ks. Stefana Niedzielaka zamordowano 20.01.1989, ks. Stanislawa Suchowolca 30.01.1989 a ks. Sylwestra Zycha 11.07.1989 albowiem wszyscy trzej koncelebrowali msze za Ojczyznę wbrew zakazom Pana Prymasa Glempa i wszyscy trzej byli przed śmiercią okultystycznie torturowani i maltretowani niczym carska rodzina swietego Rosyjskiej Cerkwii Prawoslawnej czyli Nikolaja II ❗

  Autor: Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.