Broń genetyczna, czyli „chemtrails”: ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii.

Cząsteczki te, poprzez układ oddechowy dostają się do organizmów żywych, wywołując określone skutki biologiczne, w zależności od składu chemicznego oraz miejsca usadowienia się. Na przykład jak wiadomo, aluminium posiada powinowactwo do układu nerwowego. Efektem będzie, więc nasilanie się na przykład demencji u ludzi, czy uszkodzenia nerek. Należy zauważyć, że nano-obiekty opracowane przez DARPA wprowadzane są do obiegu przy użyciu smug kondensacyjnych, zwanych chemtrails.


„Jeśli populacja nie jest kontrolowana dobrowolnie, będzie ona kontrolowana mimowolnie przez wzrost chorób, głodu i wojen.”

Książę Filip, książę Edynburga, męża brytyjskiej królowej Elżbiety, powiedział w 1981 takie o to znamienite słowa.

,,Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.’’

John Holdren.

Pierwszym, na prawdę celowym uśmiercaniem ludzi poprzez zakażenie, były działania angielskiego generała, Jeffreya Amhersta, który, chcąc sobie ułatwić walkę z Indianami Delaware, czyli zniszczyć ich, dał im koce zakażone ospą. Ospa w tym czasie, u ludzi rasy białej, nie powodowała dużej śmiertelności, jednak indianie umierali jak muchy. De facto był to pierwszy świadomy holocaust ze względu na rasę, uśmiercano kobiety, dzieci i wojowników.

W związku z faktem, że kontrola nad bronią biologiczną jest trudna, większość dowódców niechętnie brała się za jej używanie. W czasie II Wojny Światowej największe prace nad bronią biologiczną prowadziła Japonia. Używała jej w Chinach, prawdopodobnie już od 1936 roku. W Japonii powstała specjalna jednostka 731, pod dowództwem płk Shiro Ishii, która prowadziła zakrojone na szeroką skalę badania nad opracowywaniem nowych rodzajów broni biologicznej. W 1945 roku Ishii przeszedł na stronę USA i po 1954 roku został szefem koncernu faramceutycznego.

Dlaczego przytaczamy wyżej wspomniane przykłady? Otóż, kwestie związane z bronią biologiczną nie są zapomnianą przeszłością, lecz teraźniejszością, z której istnienia wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Otóż do walki ze współczesnym terroryzmem szykują się także rozmaitego rodzaju koncerny biotechnologiczne, strasząc broniami biologicznymi. I tak, naukowcy tych firm starają się opracować tak zwane syntetyczne wirusy.

Amerykanie zbudowali już od podstaw genom wirusa polio. Praktycznie dyskwalifikuje to wszelkiego rodzaju akcje szczepienne, prowadzone przez WHO i inne instytucje. Po skonstruowaniu takiego syntetycznego wirusa, naukowcy z Uniwersytetu w Nowym Jorku, w Stony Brook, wstrzyknęli go myszom. Zwierzęta zostały sparaliżowane i zdechły. Czyli postulat Kocha został spełniony. Udowodniono, że przynajmniej proste wirusy można syntetyzować.

Na zarzut, że może być on wykorzystany przez różne organizacje terrorystyczne, naukowcy odpowiedzieli, że na świecie tylko parę osób może zająć się produkcją takiego wirusa. Jest to proces skomplikowany i wymagający wysoce specjalistycznego laboratorium, a to rzekomo wyklucza wrogie jego przejęcie. Istotnym jednak jest fakt, że już obecnie istniejące bronie biologiczne, potrafią niszczyć przeciwnika, w zależności od koloru skóry i innych charakterystycznych cech ras ludzkich, głównych grup etnicznych.

W tym kontekście genetyczne bronie wywierają szkodliwe działanie, w oparciu o właściwości genetycznie zmodyfikowanych organizmów, lub specjalnie zmodyfikowanych cząsteczek kwasu nukleinowego. Od 2000 roku program DARPA koncentruje się na tworzeniu sztucznych, biologicznych nano-obiektów. W skrócie można powiedzieć, że broń ta sprowadza się do rozsypywania  przez samoloty nanocząstek.

Cząsteczki te, poprzez układ oddechowy dostają się do organizmów żywych, wywołując określone skutki biologiczne, w zależności od składu chemicznego oraz miejsca usadowienia się. Na przykład jak wiadomo, aluminium posiada powinowactwo do układu nerwowego. Efektem będzie, więc nasilanie się na przykład demencji u ludzi, czy uszkodzenia nerek. Należy zauważyć, że nano-obiekty opracowane przez DARPA wprowadzane są do obiegu przy użyciu smug kondensacyjnych, zwanych chemtrails.

W obrazie histologicznym te nano-cząstki widoczne są przy powiększeniu od 700 do 2000 razy. Dlatego prawdopodobnie cała teoria nowotworów u człowieka będzie musiała ulec przewartościowaniu. Powstające guzy nowotworowe mogą być tylko reakcją organizmu na wchłonięte cząstki. W chwili obecnej badania nad tym tematem, ze względu na ograniczenia sprzętowe, brak odpowiednich mikroskopów, są praktycznie w Polsce niedostępne.


Przeczytaj również:

W. Putin oskarża zachód o chęć kontrolowania populacją i manipulowanie środowiskiem planety po przez smugi chemtrails.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *