Bill Gates, samozwańczy ekspert od zdrowia twierdzi, że należy: „Zamknąć kraj, opracować szczepionkę i identyfikator cyfrowy.”

Udostępnij

Tutaj ustalmy podstawową kwestię a mianowicie koronawirus SARS-CoV-2 istnieje naprawdę, jednak jego zasięg może być zafałszowany a cała globalna pandemia może być sztucznie podsycaną mistyfikacją. Dlaczego? Istnieje wiele odmian koronawirusów, SARS-CoV-2 jest jednym z takich koronawirusów. Niestety, testy na koronawirusa, wykrywają u pacjenta koronawirusa, ale niema pewności czy wykryty koronawirus to akurat SARS-CoV-2. Co to oznacza?


Bill Gates opracował 3-etapowy proces, który rząd USA musi podjąć, aby powstrzymać jeszcze większy wybuch epidemii COVID-19 w USA, który, jak sam szacuje może zabić od 100 000 do 350 000 Amerykanów. Współzałożyciel Microsoftu i samozwańczy ekspert, globalistów do spraw zdrowia opublikował swój proponowany plan w kolumnie Washington Post. W ostatnim czasie Bill Gates coraz głośniej wypowiadał się o potrzebie podjęcia bardziej agresywnych działań w walce z nowym koronawirusem, także w innych krajach globu.

Zamknąć kraj, opracować szczepionkę i identyfikator cyfrowy. Tak twierdzi eugenik New World Order, Bill Gates. Gates skompilował jedną z największych osobistych fortun w historii ludzkości. Powiedzieć, że mieszka on w „wieży z kości słoniowej”, byłoby rażącym niedocenianiem tego rodzaju uprzywilejowanego życia, jakie faktycznie prowadzi. Gates w gruncie rzeczy jest eugenikiem i to przez całe życie.

Jest za aborcją i kontrolowaniem populacji, z kolei jego sercem jest pragnienie, aby wszystkim ludziom na naszej planecie wszczepić cyfrowy dokument tożsamości, (tak zwany projekt Sojusz ID 2020). W tej chwili Bill Gates stoi na krawędzi zrealizowania przepełnionego życiem marzenia o nowym porządku świata. Tylko jedna rzecz stoi mu na drodze, Ameryka, a on musi ją zamknąć. Gates chce za wszelką cenę doprowadzić do zamknięcia państwa. Chce doprowadzić świat do krawędzi, a ludzi do załamania, aby w obliczu globalnego lęku cywilizacja zaakceptowała przymusowe szczepienia.

Prawdopodobnie nawet nie zwróciliście uwagi, na moment wprowadzenia zmiany, ale Bill Gates został przemianowany przez media na „globalnego eksperta do spraw Zdrowia” i lepiej, aby wszyscy zaczęli stosować się do jego rad, jeśli chcemy przeżyć. Taka jest ich zakłamana narracja. Po prostu nie zwracaj uwagi na Event 201 (prywatne szkolenie, dla wybranych przedstawicieli elit, zorganizowane przez Billa Gatesa w kwestii sposobów radzenia sobie w przypadku wybuchu globalnej pandemii koronawirusa. Dodajmy, że odbyło się ono kilka tygodni przed wybuchem globalnej pandemii koronawirusa, cóż za zbieg okoliczności), oraz Sojusz ID 2020.

Oto podsumowanie planu Billa Gatesa:

Etap 1. Zamknięcie państwa: „Dopóki liczba wykrytych przypadków nie zacznie spadać w całej Ameryce, co może potrwać 10 tygodni lub dłużej, nikt nie może kontynuować działalności”. Powiedział Bill Gates.

Etap 2. Opracować szczepionkę: Gates powiedział, że należy udostępnić więcej testów, a uzyskane dane powinny zostać zebrane „abyśmy mogli szybko zidentyfikować potencjalnych ochotników do badań klinicznych.”

Etap 3. Powszechne szczepienia: Gates powiedział, że szczepionkę można stworzyć w czasie krótszym niż 18 miesięcy, stosując podejście oparte na danych i szybkie próby. Powiedział, że rząd federalny powinien pomóc w budowie obiektów, w których będą wytwarzane szczepionki.

I wszystko byłoby w porządku gdyby nie dwie kwestie. Po pierwsze, naukowcy z całego świata nie wynaleźli skutecznej szczepionki przeciwko grypie, pracując nad nią od kilkunastu lat, jednak na koronawirusa SARS-CoV-2, patogen o wiele bardziej złożony od grypy, i powodujący chorobę COVID-19, szczepionkę wynajdą w mniej niż 18 miesięcy. Jakie to logiczne. I kwestia druga, czyli testy na koronawirusa.

Tutaj ustalmy podstawową kwestię a mianowicie koronawirus SARS-CoV-2 istnieje naprawdę, jednak jego zasięg może być zafałszowany a cała globalna pandemia może być sztucznie podsycaną mistyfikacją. Dlaczego? Istnieje wiele odmian koronawirusów, SARS-CoV-2 jest jednym z takich koronawirusów. Niestety, testy na koronawirusa, wykrywają u pacjenta koronawirusa, ale niema pewności czy wykryty koronawirus to akurat SARS-CoV-2. Co to oznacza?

To oznacza, że ogromna część przypadków zachorowań na SARS-CoV-2 nie jest w gruncie rzeczy zachorowaniem na SARS-CoV-2, ale jakikolwiek inny koronawirus, który został wykryty w organizmie przez testy. Wielu z Was ma zapewne w sobie teraz jakieś koronawirusy, to normalne, nasz organizm sobie z nimi radzi, ale gdyby poddano was testom, to okazałoby się, że macie koronawirusa, i  z automatu uznano by że jest to SARS-CoV-2, mimo, że może być to całkowicie inny koronawirus, jednak test nie wykazuje SARS-CoV-2 lecz po prostu obecność koronawirusa. Czy teraz dostrzegacie kłamstwo?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

1 thought on “Bill Gates, samozwańczy ekspert od zdrowia twierdzi, że należy: „Zamknąć kraj, opracować szczepionkę i identyfikator cyfrowy.”

 1. https://www.youtube.com/watch?v=hoKL4Zmjg3o&t=3066s

  Zamiencie w ponizszych cytatach znanych przedsoborowych tak przez swietego Wojtyle ukochanych judeochrzescijanskich Starszych Braci w Wierze slowo „rosyjski” na „polski” a Rosje na Polske i wtedy dopiero zrozumiecie co to sie w tej „waszej” Ojczyznie po 1990 roku „dzialo” a na waszych zamroczonych przez „wolne” media slepiach wlasnie sie „dodzialywuje” z duszpasterskim blogoslawienstwem brukselskich i polskojezycznych tak sukienkowych jak i niesukienkowych pädofilow i peдalow :

  Friedrich Engels : „..Europa ma tylko jedna alternatywe: albo podporzadkowac sie Slowianom albo calkowicie zniszczyc centrum tej wrogiej nam sily – Rosje ..” – „Neue Oder – Zeitung ” – 1855 rok

  Lenin : ” .. Niech 90 % narodu rosyjskiego zginie, wazne zeby te 10 % dozyly do Rewolucji Swiatowej

  Anatol Lunaczarski ktory to zadnym „lunaczarskim” oczywiscie nie byl tylko calkiem inne nazwisko i imie mial : „…trzeba walczyc z tym przyzwyczajeniem szanowania rosyjskie slowo, rosyjska twarz i rosyjska mysl..”

  Lejba Dawidowicz Bronsztajn vel Trocki : „..zamienimy Rosje na pustynie z bialymi Murzynami..”

  Mendel Markowicz Chatajewicz „…potrzebny byl glod , aby im pokazac kto tu jest gospodarzem. Nie obeszlo sie bez milionowych ofiar ale wygralismy …”

  Lejba Dawidowicz Bronsztajn vel Trocki : ” … Kiedy Tytus zdobywal Jerozolime zydowskie matki zjadaly swoje dzieci. Kiedy ja zmusze wasze matki jesc swoje dzieci , to wtedy mozecie przyjsc do mnie i powiedziec : ” glodujemy” – odpowiedzial delegacji prawoslawnych na czele z prof. Kuzniecowem na zarzut , ze Petersburg gloduje. „Donskie Wiadomosci” , Nowoczerkask, Nr. 268 / 1919

  P.S.

  Popatrzcie bardzo a to bardzo uwaznie na tych owczesnych „europejczykow” i „autorytetowmoralnych” oraz innych „mezowstanu” na filmiku u gory, ktorzy to rosyjskie bydlo chrzescijanskie – prawoslawne tak uszczesliwiali jak dzisiaj „gersdorfy”, „neumanny”,” wojewodzkie”, „schnepfy”, „najsztuby”, „scheuringi”, „michniki”, „wildsteiny” i inne „hollandy” czy „winnickie”,” hoffmanny”,”kijowskie”,”lubnauery” a nawet „warszawskie” – glupie bydlo chrzescijanskie – katolickie w Polsce uszczesliwiaja ❗

  Zeby nie bylo potem, ze nikt Wam tego nie mowil i zyliscie nieswiadomie w ciemnocie wielkiej wykreowanej przez Brata „adama” i Brata Icka „kurskiego” czy innego „leningradzkiego” oraz ich ziomkow z kibucu warszawskiego polskojezycznego na czele z „NIke-Kurшinem” i malgosia „blonskokidawska”
  bronoacych Was przed zlowrogim Kumunowirusem niczym przed zlowrogim Wladmirem Wladimirowiczem ❗

  Na obrazku u goryw dolnym rzedzie trzeci od prawej to taki owczesny polskojezyczny Donald Tußk na suwerenow zyczliwie i przyjaznie spoglada tylko Frau Dr. Merkel i Frau Dr. von der Leyen owczesna sie Lenin nazywala a nijak inak – jak mowia moje czeskie kuzynki ❗

  Autor: Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.