Berlin wzywa Europejczyków. 29 sierpnia 2020r. odbędzie się wielomilionowy protest przeciwko PLANdemii i KORONAściemie.

Jeżeli ktoś z Państwa pragnie w sposób jawny zamanifestować swój sprzeciw względem PLANdemii, to nic prostszego, otóż już jutro, to jest 29 sierpnia 2020 roku w Berlinie odbędzie się ogólno europejska manifestacja przeciw KORONAściemie. Organizatorzy szacują, że może ona liczyć nawet do dwóch lub trzech milionów uczestników. To gigantyczna frekwencja, osobiście nie uważamy, aby udało się zebrać tak licznie Europejczyków, niemniej jednak trzymamy mocno kciuki za wyżej wspomnianą manifestację.


„Drodzy Uczestnicy protestów i pozostający w domach. Drodzy Querdenker z całej Europy! 29 sierpnia 2020 roku wielu z nas wyjdzie na ulice Berlina, aby chronić pokój i wolność Europy. Zapraszamy do nas ze wszystkich krajów do Berlina. Berlin jest ważny dla nas wszystkich. Niemcy mają prezydencję w Radzie UE, a testy i liczby, do których cały świat tańczy od miesięcy, pochodzą z Berlina. Jeśli chcemy zachować naszą wolność, musimy to zrobić 29 sierpnia. Działajcie razem z nami w Berlinie! Przyjedź do nas do Berlina i pokaż się z nami. Liczy się każdy uczestnik!”

Komunikat Organizatora.

Szanowni Państwo, czy macie już dość PLANdemii? Zapewne znaczna część naszych Czytelników tak, z kolei inna część już dawno przestała zwracać szczególną uwagę na KORONAściemę i żyje swoim życiem, realizując swoje plany i marzenia. Oczywiście jest to utrudnione, w obecnej sytuacji globalnej paranoi lęku i strachu medialnego, jednak ze względu na fakt, że to życie jest jedno, to nie warto tracić czasu, ponieważ życie to nie film i nie można zrobić powtórki.

Drodzy Czytelnicy, zachowajmy zdrowy rozsądek, nie dajmy sobie wmówić, że istnieje śmiertelna choroba, która nie posiada żadnych objawów, takie coś po prostu nie istnieje, ponieważ każda choroba pozostawia ślady w organizmie człowieka, to po pierwsze. Po drugie bądźmy silni, bądźmy wsparciem dla tych, którzy tego wsparcia potrzebują, dodawajmy otuchy, dzielmy się dobrym słowem i głośmy prawdę, ponieważ prawda nikogo nie wystraszy, ona wyzwoli do nowego życia.

Natomiast, jeżeli ktoś z Państwa pragnie w sposób jawny zamanifestować swój sprzeciw względem PLANdemii, to nic prostszego, otóż już jutro, to jest 29 sierpnia 2020 roku w Berlinie odbędzie się ogólno europejska manifestacja przeciw KORONAściemie. Organizatorzy szacują, że może ona liczyć nawet do dwóch lub trzech milionów uczestników. To gigantyczna frekwencja, osobiście nie uważamy, aby udało się zebrać tak licznie Europejczyków, niemniej jednak trzymamy mocno kciuki za wyżej wspomnianą manifestację.

Dodamy, że trzy osoby z naszej redakcji już dziś są w Berlinie, by właśnie jutro wziąć udział w manifestacji. Zbliża się jesień, chaos związany z PLANdemią będzie narastał, dlatego tym mocniej należy stanąć po stronie prawdy i powiedzieć NIE dla propagandy, manipulacji i szeroko rozpowszechnionego kłamstwa medialnego. Jaka jest prawda? Prawda jest taka, że koronawirus istnieje, jednak jego zasięg został przeszacowany o około 85-90%. To z kolei wykasuje na kłamstwo pandemii, której nie ma.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *