Bardzo ważne: List Otwarty naukowców i lekarzy do Ministra Zdrowia w sprawie bezpieczeństwa i skuteczności szczepień na SARS-CoV-2.

Szanowny Panie Ministrze, Przekazuje się obecnie miliony złotych na promocję szczepień na SARS-CoV-2. Olbrzymie kwoty na reklamę otrzymało min. Polskie Radio, Telewizja Polsat, Telewizja Polska i inne media. W tym wypadku zasadnym jest się zapytać, czy szczepienia są rzeczywiście skuteczne i bezpieczne. Jest to szczególnie ważne, gdyż wprowadzone warunkowo eksperymentalne preparaty, nazywane „szczepionkami” są nadal w trakcie badań. Zwracamy się w tej sprawie z listem otwartym i zadajemy trzy pytania.

Drodzy Czytelnicy najnowsze badania dowodzą, że mRNA, nie tylko przenika do naszego DNA, ale także uszkadza barierę krew – mózg. Jest to bardzo niebezpieczna sytuacja, dlatego też informujemy Was, że powstał list otwarty do Adama Niedzielskiego w kwestii tak zwanych szczepionek na COVID-19. Poniżej umieszczamy dwa linki.

Pierwszy prowadzi do strony internetowej zawierającej wyżej wspomniany list otwarty. Drugi link prowadzi do jednego z pierwszych filmów będących analizą wyżej wspomnianego listu. To bardzo ważna kwestia, dlatego prosimy Was abyście w miarę możliwości udostępniali tę informację.

Link nr. 1:

https://www.petycjeonline.com/list_otwarty_–_trzy_pytania_naukowcow_i_lekarzy_do_ministra_zdrowia_w_sprawie_bezpieczestwa_i_skutecznoci_szczepie_na_sars-cov-2

Link nr. 2:

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/04/30/zatrzymac-grozne-szczepienia-w-polsce-list-otwarty-polskich-naukowcow-jerzy-zieba/


Przeczytaj również:

Amantadyna działa, natomiast: „każdy, kto przyjął szczepionkę na COVID-19 może umrzeć w przeciągu najbliższych dwóch lat”.


Źródło: Telewizja NTV, www.petycjeonline.com

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *