B. Gates zostaje największym właścicielem gruntów rolnych w Ameryce. Celem jest kontrolowanie żywności? Kolejne obozy FEMA?

Wiecie, kim tak naprawdę jest Bill Gates? Otóż jest on fanatykiem eugeniki. Według nas doskonale nadawałby się na członka zespołu Josefa Mengele, zbrodniarza wojennego, określanego mianem Anioła Śmierci. I jeszcze napiszemy Wam jedno, ten sam Bill Gates nieustannie wspomina o przeludnieniu ziemi, o depopulacji, by jednocześnie teraz w dobie pseudo pandemii, promować szczepienia, które rzekomo uratują życie ludzkości. Dostrzegacie paradoks? Wierzymy, że tak.


Witajcie po raz kolejny na naszym portalu. Witamy wszystkich stałych Czytelników oraz tych z Was, którzy przybywacie tutaj pierwszy raz. Jeżeli zdecydowaliście się wejść na ten portal to znak, że poszukujecie odpowiedzi na trudne pytania i zaczynacie rozumieć, że otaczający nas świat, nie jest taki, jak wmawiają nam media głównego nurtu. Istnieje rzeczywistość oraz wykreowana fikcja, okrzyknięta mianem rzeczywistości, przez wyżej wspomniane media. Nas interesuje tylko rzeczywistość, bez tych oparów absurdu. Zatem zaczynamy.

Bill Gates zostaje największym właścicielem gruntów rolnych w Ameryce dzięki masowemu zakupowi 242 000 akrów ziemi. Czy zatem grunty te posłużą do produkcji żywności, czy wręcz przeciwnie i będą przeznaczone dla obozów FEMA, w których będą mogły być w taki czy inny sposób przetrzymywane osoby o usposobieniu antyszczepionkowym? W sumie Bill i Melinda Gates nabyli ziemię w kilkunastu stanach.

Jednak jego największe „zdobycze”, posiadłości ziemskie znajdują się w Luizjanie (69 071 akrów), Arkansas (47 927 akrów), Nebrasce (20 588 akrów), Arizonie (25 750 akrów) i stanie Waszyngton (16097). Posiada on o około 52 000 areałów więcej niż rodzina Offutt, która zajmuje drugie miejsce na liście rodzin posiadających najwięcej gruntów rolnych w Stanach Zjednoczonych oraz we wszystkich krajach rozwijających się.

W kwestii tak zwanych Obozów FEMA pisaliśmy już artykuł jakiś czas temu, to też dla zainteresowanych, zamieszczamy go poniżej dzisiejszej publikacji. Ponad to już w 2017 roku informowaliśmy Was o Norweskim Globalnym Archiwum Arktycznym, gdzie na specjalnej taśmie, będą magazynowane wszelkiego rodzaju dane. Jest ono zlokalizowane dokładnie tysiąc kilometrów z dala od Bieguna północnego i zostało umiejscowione wewnątrz nieużywanej i dawno już opuszczonej kopalni węgla. Przypadek? Na marginesie dodamy, że jednym z fundatorów był Bill Gates. Link do powyższego artykułu, również zamieszczamy na końcu dzisiejszej publikacji.

I teraz musimy zrozumieć, że wszystko, co robi Bill Gates, wiąże się z ukrytym motywem, nie jest on typem osoby poddanej spontanicznym aktom dla czegokolwiek. Gates jest największym na świecie prywatnym darczyńcą dla WHO, ale te 4 miliardy dolarów, które dotychczas przeznaczył na Światową Organizację Zdrowia kupiły mu uliczny kredyt, którego potrzebował, aby udawać, że jest epidemiologiem, ekologiem i ogólnie rzecz ujmując świętym za życia filantropem.

Idąc dalej tym tropem, dotrzemy do kolejnych odpowiedzi, otóż „bezinteresowne” finansowanie WHO pozwoliło mu zaprzyjaźnić się ze Światową Organizacją Zdrowia, co de facto wiąże się z przejęciem pewnego rodzaju kontroli nad tą światową organizacją. Kontroli, która pozwoliła mu między innymi na wykorzystanie RPA jako swojego osobistego laboratorium, przeznaczonego do prowadzenia eksperymentów ze szczepionkami. Jednak możemy tutaj napisać, szerzej o całej Afryce.

 Wiecie, kim tak naprawdę jest Bill Gates? Otóż jest on fanatykiem eugeniki. Według nas doskonale nadawałby się na członka zespołu Josefa Mengele, zbrodniarza wojennego, określanego mianem Anioła Śmierci. I jeszcze napiszemy Wam jedno, ten sam Bill Gates nieustannie wspomina o przeludnieniu ziemi, o depopulacji, by jednocześnie teraz w dobie pseudo pandemii, promować szczepienia, które rzekomo uratują życie ludzkości. Dostrzegacie paradoks? Wierzymy, że tak.

Dla każdego, kto zechce zgłębić temat eugeniki Billa Gatesa oraz ideologii depopulacji, również na końcu dzisiejszego artykułu zamieścimy dwie kolejne publikacje w tej kwestii. Wracając do tematu przewodniego, być może Bill Gates użyje nowo nabytych gruntów do kontrolowania dostaw żywności w USA, oferując sztuczną żywność zmodyfikowaną genetycznie, taką jak Future Meat, aby zatruć populację amerykanów.

A może planuje wyżej wspomniane ziemie, wynająć rządowi na budowę obozów internowania dla wszystkich osób, które odmawiają przyjęcia jego szczepionki na COVID-19 i paszportu immunologicznego? Tak wiele możliwości, tak wiele potencjalnych rozwiązań, ale jedno jest pewne, Bill Gates coś knuje i nic z tego nie jest dobre. Miejmy tego świadomość, podnośmy poziom naszej wiedzy, stawajmy się niezależni intelektualnie, ponieważ czas ogłupienia i zniewolenia już trwa.


Obozy FEMA:

W USA ma znajdować się 800 obozów koncentracyjnych zawierających komory gazowe, krematoria i miliony plastykowych trumien.

Globalne Arktyczne Archiwum:

Norwegowie wybudowali Globalne Arktyczne Archiwum.

Bill Gates i eugenika:

Ujawniamy: 18-10-2019 roku, miesiąc przed wybuchem pandemii, odbyło się szkolenie pandemiczne Billa Gates’a, dla osób z grona ścisłej globalnej elity.

Ideologia depopulacji:

W USA znajduje się pomnik zawierający „przepis na odbudowanie cywilizacji po zagładzie”. W tym drastyczne ograniczenie populacji.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *