Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) ujawnia, że śmiertelność wśród zaszczepionych na COVID-19 jest o 24% wyższa.

Szanowni Państwo, jest to kolejny dowód świadczący o szaleństwie tak zwanego „wyszczepienia na COVID-19”. Dlatego też prosimy was abyście w miarę waszych możliwości rozpowszechniali i udostępniali naszą dzisiejszą publikację. Nie mam żadnych złudzeń, że tego typu publikacje w przyszłości uratują życie wielu ludziom, którzy dziś znajdują się jeszcze w sferze niewiedzy i manipulacji.


Badania kliniczne szczepionki przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 (w mojej opinii to nie jest żadna szczepionka a zwykła i nie przebadana trucizna) firmy Pfizer wykazały, że wskaźnik śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny w grupie zaszczepionej był wyższy niż w grupie kontrolnej kilka miesięcy po rozpoczęciu badań, zgodnie z niedawno opublikowanym raportem FDA. Jest to szokująca informacja, która de facto potwierdza dotychczas wysuwane obawy, przez niezależne środowiska medyczne i naukowe.

Ponad to od samego początku mówiliśmy wam, że prawdziwe liczby dotyczące wszystkiego, od rzeczywistych zgonów spowodowanych wirusem SARS-CoV-2, po rzeczywistą liczbę zgonów i niepożądanych reakcji po szczepionce ( vel truciźnie) na COVID-19, od samego początku fałszowano i zaniżano. Zaniżano statystyki, przemilczano tysiące zgonów, setki tysięcy niepożądanych odczynów poszczepiennych, tylko po to, aby jak największa liczba ludzi się „zaszprycowała”.

Teraz raport FDA świadczy o tym, że z biegiem czasu żadna ze szczepionek (vel trucizn) nie zapewnia lepszej ochrony niż nie zaszczepienie, mało tego, zaszczepienie się na COVID-19 znacznie zwiększa między innymi ryzyko udarów i zakrzepów krwi. Jeszcze wczoraj napisała do mnie kobieta z prośbą o modlitwę za sąsiada, któremu właśnie amputowano nogę po pojawieniu się zakrzepów krwi po tym jak otrzymał on kilka dni wcześniej szczepionkę na COVID-19. Ja się pytam teraz: „kto będzie następny?”

Szanowni Państwo, w tej chwili rzeczywista liczba zgonów i przerażających działań niepożądanych związanych z przyjęciem szczepionki ( vel trucizny) na COVID-19, kryje się w tak zwanej papierkowej robocie i zmanipulowanych statystykach. Jednakże z każdym kolejnym mijającym miesiącem prawda wciąż wycieka. Nie na darmo jest napisane w Biblii, że nie ma nic ukrytego, co by miało nie wyjść na jaw. I to się właśnie dzieje.

I tak na przykład w samej Australii od września złożono ponad 10 000 wniosków związanych z niepożądanymi reakcjami po szczepionce (vel truciźnie) na COVID-19. Nie zdziwię się, jeżeli pod koniec tej zimy ujawnione zostaną przypadki tylu samo osób, u których spontanicznie powstają zakrzepy krwi. Spójrzcie na źródło:

Źródło: https://www1.racgp.org.au/newsgp/professional/processing-for-covid-19-vaccine-compensation-schem

Zgodnie z raportem opublikowanym przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków w celu dostarczenia podstawowych informacji na temat decyzji z sierpnia 2021 roku o udzieleniu pełnego zatwierdzenia szczepionki koronawirusowej Pfizer-BioNTech po udzieleniu ograniczonego zezwolenia na stosowanie w sytuacjach awaryjnych w grudniu zeszłego roku, sześć miesięcy po rozpoczęciu badań klinicznych szczepionki, całkowita liczba zgonów zgłoszonych w grupie zaszczepionej była prawie jedna czwarta wyższa niż liczba zgonów w grupie placebo. Spójrzcie na raport (całość do pobrania w języku angielskim):


Cały Raport FDA (Język Angielski, format PDF).


Szanowni Państwo, jest to kolejny dowód świadczący o szaleństwie tak zwanego „wyszczepienia na COVID-19”. Dlatego też prosimy was abyście w miarę waszych możliwości rozpowszechniali i udostępniali naszą dzisiejszą publikację. Nie mam żadnych złudzeń, że tego typu publikacje w przyszłości uratują życie wielu ludziom, którzy dziś znajdują się jeszcze w sferze niewiedzy i manipulacji.


Przeczytaj również:

Sekret SARS-CoV-2 dotyczy tego, czym jest koronawirus, czym jest ta bezobjawowa pandemia.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


19 listopada, 2021


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *