Adolf Hitler i wyprawa niemieckich badaczy w Himalaje w poszukiwaniu zaginionego królestwa Agarthy.

Agartha lub Shamballa zamieszkała przez potężnych mistrzów, spirytualnych liderów wpływających na losy ludzi, którzy uświadamiali egzystencję w fizycznym świecie i ukazywali również inny świat, to jest świat wewnętrzny, sekretny i niezniszczalny. Nauczali, na czym polegało zjednoczenie męskich i żeńskich aspektów, przebudzenie miłości i współczucia. Drzwi do ukrytych skarbów, potencjału potężnej energii ukrytej w Agarthcie, według poszukiwaczy znajdują się w Lhasie, w Tybecie.


Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy, bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko.”

Nowy Testament, List do Efezjan.

Agartha to legendarne królestwo cudu i żyjącego Boga, ziemia promieniującego Ducha. Hindusi zwali ją krainą Aryavartha to oznacza „ziemia prawdziwych Arjan. Z tej krainy do hindusów przyszła Veda. Argartha była dobrze znana wschodnim mieszkańcom, ale szukał jej także Hitler, nie jest obca światu wyprawa niemieckich badaczy w Himalaje w poszukiwaniu zaginionego królestwa Agarthy. Napisano o niej wiele książek.

Agartha lub Shamballa zamieszkała przez potężnych mistrzów, spirytualnych liderów wpływających na losy ludzi, którzy uświadamiali egzystencję w fizycznym świecie i ukazywali również inny świat, to jest świat wewnętrzny, sekretny i niezniszczalny. Nauczali, na czym polegało zjednoczenie męskich i żeńskich aspektów, przebudzenie miłości i współczucia. Drzwi do ukrytych skarbów, potencjału potężnej energii ukrytej w Agarthcie, według poszukiwaczy znajdują się w Lhasie, w Tybecie.

Aby zrozumieć lepiej starą legendę o zagadkowej Agarthcie należy przenieść się do czasów Atlantydy, kiedy Ziemia była pod panowaniem mrocznych istot. W odniesieniu do Biblii, Starożytna Atlantyda istniała przed Potopem. To wówczas chęć przetrwania była genezą powstania systemu podziemnych tuneli, za pomocą, których, ówcześni budowniczowie łączyli różne punkty globu, zalążki późniejszych miast. W ten sposób powstało Królestwo Światła zwane Agarthą lub Shamballą.

W podziemnym królestwie ludzie żyli w harmonii pomiędzy dwoma światami, światem duchowym i światem zaawansowanej technologii oferującej ludziom najwyższe ziemskie dobra. Mieszkańcy podziemi znali swój cel i kroczyli w jego kierunku, co pozwoliło im żyć w dobrych harmonijnych związkach. Wszystko toczyło się dobrze do czasów, kiedy ciemne moce ponownie zaatakowały Agarthę. Te informacje pochodzą z tybetańskiej Świętej Księgi Dżyan i opisują walkę budowniczych Światła z niszczycielską siłą, która przybyła z kosmosu.

System podziemnych tuneli połączył całą Ziemię. Zachodnia sieć tuneli zaczyna się pod pustynią Atakama w Chile, biegnie do Tiahuanaco – Cuzco – góry Shasta w Kalifornii, Grand Teton, wzdłuż zachodniego wybrzeża USA i Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie aż do Alaski, dalej przez Syberię, Mongolię, Chiny, Tybet, Azję Mniejszą i kończy się w Egipcie. Drugi system tuneli biegł na wschód USA, następnie w kierunku góry Atlas w zachodniej Afryce, dalej pod pasmem górskim Ahagbar/Tibesti i kończy się w Wielkiej Piramidzie w Gizie.

Po zatopieniu Atlantydy wiele grup zamieszkało w podziemnych tunelach. Wzmacniali oni Agarthę i system tuneli, wykorzystywali stare maszyny Atlantów, przystosowując je do nowych podziemnych warunków. Aby ich plany mogły się zrealizować musieli uruchomić podziemne rzeki energetycznych strumieni. Wiedzę tą wynieśli ze starej atlantydzkiej technologii kryształów. Pozwoliło to im uzyskać darmową energię, która dała połączenie podziemnym miastom.

W czasie I oraz II Wojny Światowej świat przeżył kolejną inwazję ciemnych mocy. Tak I jak i II Wojna Światowa okazała się ostatecznie zwycięstwem Światła nad ciemnością. Jednak wiele grup Ciemnych Sił osadziło się na terenach Chin, Indonezji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w Meksyku i USA. Dzisiejsza okupacja Tybetu jest kontynuacją ich programu, zniszczenia duchowych więzi między Wschodem i Zachodem.

Głównymi przedstawicielami Ciemnych Mocy, bo tak najbardziej dobitnie można nazwać owe istoty, są tak zwane Smocze Istoty, przybywające na Ziemię z Gwiazdozbioru Smoka. Konstelacja ta była znana wielu starożytnym kulturom, była również kojarzona z potworem reprezentującym siłę zła i chaosu, sprzeciwiającą się Bogu. W starożytnej Babilonii była to Tiamat a w Grecji Argos. Współcześni znawcy i obserwatorzy Smoków, twierdzą, że obecnie na świecie mają oni swoje główne siedziby w Waszyngtonie, Brukseli i w Rzymie.

Coraz częściej świat słyszy, że ludzkość jest kontrolowana. Posądza się o to wiele społecznych grup: kościoły, masonów, grupy okultystyczne, new age, oczywiście ta sytuacja wywołuje wiele różnorodnych duchowych konfliktów. Lecz najmocniej wskazuje się na Bractwo Iluminatów, pragnące za wszelką cenę Nowego Porządku Świata. Nie jest to błędne założenie, ponieważ de facto tylko Iluminaci są bezpośrednio połączeni z Mistrzami Ciemności mającymi wpływ na losy Ziemi.

Jeżeli sięgniemy do Biblii to szybko zrozumiemy, że mamy do czynienia z demonami, to jest upadłymi aniołami. Ci „Panowie Ciemności” od zawsze przynosili na Ziemię niepokoje i wojny. Ich największą motywacją jest kontrola nad całym stworzeniem, dlatego szerzą nienawiść, zamęt, terror, choroby i śmierć. Jawnym wpływem demonów na człowieka jest między innymi wystąpienie różnego rodzaju zaburzeń psychicznych, w tym wielorakiej osobowości. Najczęściej padają osoby, które same pomagają losowi poprzez nadmierne zażywanie alkoholu czy narkotyków.

To wszystko prowadzi do jednej podstawowej myśli, która wielu się nie spodoba, jednak spoglądając na historię ludzkości, nie można, nie odnieść wrażenia, że w bramie prowadzącej do „centrum” współczesności stoi sam Lucyfer, i życzmy każdemu by nigdy w życiu nie był poddany sytuacji, w której przyjdzie mu się zbliżyć do tego „centrum”, ponieważ gdy raz spojrzy się w mrok, wówczas on na zawsze pozostaje w człowieku.


Przeczytaj również:

Zapomniany przez historię Alfred Naujocks, fałszerz i morderca, który na polecenie Hitlera rozpętał II wojnę światową.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


20 czerwca, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *