,,ACTA 2’’ to jawna cenzura, umacniająca ,,Monopol na prawdę’’ kilku koncernów medialnych z Niemiec i Francji.

Udostępnij

ACTA 2 to początek wielkiej batalii o wolność wypowiedzi. Batalii, której front przebiegać będzie pomiędzy kłamstwem i prawdą, po między elitami wyalienowanymi z rzeczywistości a klasą średnią. ACTA 2 to bitwa zapowiadająca wojnę o wolność, wojnę z cenzurą i manipulacją na międzynarodową skalę. Trzeba mieć tego świadomość, ponieważ przyszłe pokolenie może obudzić się w świecie gdzie prawda będzie nazywana mową nienawiści. Na to nigdy wolny człowiek pozwolić sobie nie może. Przyszłość już dziś zależy od nas.


,,Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.’’

Anonymous.

Wolność w XXI wieku jest zagrożona. Współczesny świat został zakłamany, ponieważ na to pozwolono, został zakłamany, ponieważ dążono do stworzenia iluzji nazwanej rzeczywistością. Prawda, kłamstwo, ideologie, religie, przekonania, różnego rodzaju sposoby postrzegania świata i tysiące tysięcy interpretacji tego samego. Czy w takich warunkach można zachować trzeźwość myślenia i nie zagubić z horyzontu prawdy? Jest to skrajnie trudne zadanie. Otóż wielu współczesnych ludzi żyje w kłamstwie nawet o tym nie wiedząc.

Trudno jest w XXI wieku zadawać niestosowne pytania, oczy ludzkości coraz częściej skierowane są w kierunku cenzury myśli, prostych odpowiedzi i niewyrazistych idei. Jakaś niewysłowiona siła utrzymuje człowieczeństwo w stanie ciągłej hibernacji, obojętności na to, co dzieje się tuż obok. Zbyt często człowiek odwraca wzrok, zamyka usta, podąża w stronę mroku. Taki właśnie jest XXI wiek, czas nazwany przez wielu wiekiem rozwoju i nauki. A my nadal pysznimy się swoją siłą, ale smutna prawda o nas jest taka, że pozostaje mieć nadzieję, iż w chwili próby nie zabraknie nam odwagi.

,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

,,To przejdzie, nie ma potrzeby o tym myśleć.’’ Zbyt często takie słowa wypowiadają ludzie XXI wieku. ,,Dlaczego to akurat spotkało mnie? Co takiego zrobiłem, że muszę na to patrzeć? Jaki ja jestem biedny i pokrzywdzony.” Po chwili namysłu dodają. ,,Tak, to przejdzie, nie martwmy się tym, nie zastanawiajmy się nad tym, to przejdzie.’’ Ale nic samo nie przejdzie, wręcz przeciwnie, to będzie się rozwijać w ciszy i zakamarku naszego życia codziennego, aż przybierze tak duże rozmiary, że w pewnym momencie zmiecie z horyzontu wszystkie nasze plany marzenia. Tak, nic samo nie przejdzie.

,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Jaka jest prawda? Prawda jest taka, że przyszło nam żyć w czasach gdzie wszystko jest wyśmiewane, z wszystkiego można szydzić. Życie, Bóg, liczne troski, choroby, różnego rodzaju tragedie i ułomności, z tego wszystkiego można obecnie drwić. Ta metoda czy też ogólnoświatowy trend to nic innego jak socjotechniczna sztuczka, mająca na celu utrzymywanie współczesnej cywilizacji w oparach absurdu. Współczesny człowiek zbyt często ma problem z samodzielnym myśleniem, woli opierać się na opinii innych a najlepiej na opinii prezentera telewizyjnego.

,,Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln.

Media w XXI wieku nazywane są także czwartą władzą. Jest to zdecydowanie trafne określenie, ponieważ praktycznie każdy obywatel planety ma możliwość dostępu do jakiegoś medium, które w realny a czasem bardzo agresywny sposób przekazuje informacje, tworząc w ten sposób pewnego rodzaju światopogląd w danym człowieku. Można napisać, iż wielu ludzi żyje w matrixie, ponieważ nie chcą oni zrozumieć rzeczywistości taką, jaka jest rzeczywiście, natomiast opierają się na interpretacji płynącej z mediów.

W sytuacji, w której media mają tak duże oddziaływanie na kreowanie rzeczywistości, można zadać pytanie o to, co jeśli media w znacznym stopniu przejdą pod dyktat kilku koncernów centralnych? Przy tej okazji należy zauważyć, iż głównymi koncernami medialnymi są koncerny z Niemiec oraz Francji, przypadek? I teraz następuje sytuacja, w której dzięki narzędziu, jakim jest Internet, ,,monopol’’ na informację został odebrany kilku potentatom medialnym, taka kolej rzeczy jest nie na rękę politykom na zachodzie, elicie finansjery oraz samym koncernom. Zatem należy coś z tym zrobić.

Zbawczym antidotum na szerzącą się wolność wypowiedzi w internecie ma być ACTA 2, które między innymi głosami polityków Platformy Obywatelskiej, zostało przegłosowane w Parlamencie Unii Europejskiej. Notabene polityków Platformy Obywatelskiej, które kilka dni przed głosowaniem zamieściła tweet z informacją, iż będzie przeciw temu zgubnemu pomysłowi narzucenia cenzury w mediach internetowych. Niestety minęło zaledwie kilkadziesiąt godzin a europosłowie PO zagłosowali za poparciem ACTA 2. Czy można wierzyć kłamcy? Co na to wyborcy PO? Jeżeli partia ta kłamie w tak ważnej sprawie dla wolności, co zrobi dalej?

Drodzy Czytelnicy, ACTA 2 to początek wielkiej batalii o wolność wypowiedzi. Batalii, której front przebiegać będzie pomiędzy kłamstwem i prawdą, po między elitami wyalienowanymi z rzeczywistości a klasą średnią. ACTA 2 to bitwa zapowiadająca wojnę o wolność, wojnę z cenzurą i manipulacją na międzynarodową skalę. Trzeba mieć tego świadomość, ponieważ przyszłe pokolenie może obudzić się w świecie gdzie prawda będzie nazywana mową nienawiści. Na to nigdy wolny człowiek pozwolić sobie nie może. Przyszłość już dziś zależy od nas.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

1 thought on “,,ACTA 2’’ to jawna cenzura, umacniająca ,,Monopol na prawdę’’ kilku koncernów medialnych z Niemiec i Francji.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=yLaWTkEUOH4

  Kiedy w 1999 r. oddano w Strassburgu do uzytku budynek Parlamentu UE znawcy materii zwrocili uwage, ze wieza glowna tej budowli sprawia wrazenie architektonicznie niedokonczonej i reflektuje mroczne, esoteryczne idee i przekonania swiatowej elity co mozecie zobaczyc na zalaczonym 5-cio minutowym filmiku u gory ❗

  Nie jest wiec absolutnie zadnym przypadkiem, ze wieza ta przypomina obraz Pietera Brüghela -Starszego z 1563 roku pt.“ Wieza Babel“. Jak wiemy z Biblii, wieza Babel przez jego budowniczego – tyranicznego krola Nimroda – tez nie zostala nigdy ukonczona pomimo tego, ze zamiarem Nimroda poprzez jej budowe bylo „zmierzenie sie“ z samym Wszechmogacym i pokazaniu mu swojej Wielkosci. To ze ten Nimrod byl wnukiem Сhama, syna Noego i wladca pierwszego potopowego Imperium, jest w tym naszym „rozwazaniu“ niekoniecznie niedzielnym informacja boczna. ❗

  Jak informuje nas Biblia, Babel bylo miastem gdzie wszyscy ludzie poslugiwali sie jednym jezykiem tak jak dzisiaj angielskim co tez ich bardzo jednoczylo , wiec Bog Ojciec w swoim nietolerancyjnym zacietrzewieniu rozpierдolil im te jezyki tak, ze kazdy mieszkaniec od tej pory mowil calkiem innym niezrozumialym dla pozostalych, co tez i uniemozliwilo im skutecznie dokonczenie budowy owczesnego Parlamentu Europejskiego ❗

  Konstrukcja Parlamentu Europejskiego jako kopia Wiezy Babel przesyla nam podswiadomie poslanie, ze filozofia Nimroda byla prawidlowa a budowa wiezy dobrym pomyslem.
  Co to wiec znaczy ❓

  Podstawa filozofii tego wnuka Chama bylo :

  1. Stopniowe wprowadzanie Tyranii

  2. Negacja istnienia Boga i proba zainstalowania Siebie samego na jego miejsce

  3 Dazenie do wprowadzenia jednego jezyka na calym terytorium

  A powyzsze punkty sa niczym innym, tylko esoterycznymi przekonaniami postsowieciarskich brukselskich elit politycznych czyli taka ich Ewangelia w/g sw. Lucyfera❗

  Pomnik znajdujacy sie przed budynkiem Winstona Churchila w Brukseli nawiazuje do mitologii antycznej i przedstawia scene porwania ksiezniczki Europa zbierajacej jablka, ktora to przez nieostroznosc wielka i latwowiernosc graniczaca z naiwnoscia usiadla na stojacym nieopodal Byku ktory pognal z nia w najblizsze krzaki i zgwalcil prawie jak Nowy Niemiec Helge czy inna Gudrun. A byk ten to nie byl taki sobie zwykly byk z Podlasia – tylko sam Zeus Wszechpotezny. Tlumaczac symbolike tej sceny jezykiem prostym, latwym i przyjemnym jak dla czytelnikow Gazety Wyborczej – Europa bedzie wiec najprawdopodobnie znow zgwalcona przez Byka – pewnie tego z Wall Street albo z CoL ❗

  https://www.youtube.com/watch?v=4dXDYk39CrQ

  Jak to wiec mozliwe, ze Wojtyla Karol ps. „Swiety“ kiedy przed laty udal sie do tej brukselskiej swiatyni Pana Lucyfera z wizyta duszpasterska ani slowem nie wspomnial o tych faktach o ktorych z cala pewnoscia wiedzial – bakal tylko i stekal cos o podstawach chrzescijanskich nieodzownych do budowy tej Nowej Europy ale kto go tam sluchal, a jezeli i sluchal to kolo duпy tym peдalom i innym peдofilom to latalo jak waszemu „biedroniowi“ czy „rebbiejowi” albo „grodzkiemu” co to sobie kuтasa wraz jajami odcial i cycki przyszyl aby byc feministka i aborcjonistka broniaca swojej macicy przed ksiezmi i innymi zakonnikami ciemnymi i wstecznymi oraz przed samym krakowskim biskupem Jedraszewskim ❗

  Autor: Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.