A. Fauci „Doktor Śmierci”, odchodzi na emeryturę. Na „wiecznej” emeryturze jest już J. Mengele. Czas na dymisję A. Niedzielskiego.

Anthony Fauci 81-latek, doradzał siedmiu prezydentom USA, począwszy od Ronalda Reagana, poprzez epidemię HIV / AIDS, wirus Zachodniego Nilu, ataki wąglika w 2001 roku, pandemię grypy, różne zagrożenia ptasią grypą, Ebolę, Zika, a ostatnio Covid i ospę małp. Jeżeli spojrzymy na „poziom destrukcji”, jaki zafundował amerykanom Fauci w czasie „PLANdemii COVID-19”, to można tylko sobie wyobrazić ogrom wszystkich jego przewinień, jakich się dopuścił na przełomie tych wszystkich wcześniejszych lat.


Mieliście okazję żyć w czasie II wojny światowej? Lub też, czy mieliście okazję na własne oczy zobaczyć nazistowskich badaczy, to jest ówczesnych „frankensteinów”? I tutaj za przykład możemy podać chociażby Josefa Mengele, niemieckiego lekarza, doktora medycyny. Tak był określany wówczas, dziś natomiast nazywany jest zbrodniarzem wojennym, czy chociażby: „aniołem śmierci”. Jak widzicie, historia prostuje fakty i tak samo będzie tym razem.

Co mam na myśli? Mam na myśli tych wszystkich „Szumowskich”, „Niedzielskich”, „Faucich”, tego świata, którzy w czasie tej tak zwanej: „pandemii COVID-19”, wciskali ludziom preparaty mRNA. Preparaty NADAL znajdujące się w fazie eksperymentalnej, preparaty, które nie są szczepionką, a jedynie tak je nazwano, aby uwiarygodnić je przed społeczeństwem, i aby to samo społeczeństwo, łatwiej dało się namówić na przyjęcie tego „genowego, eksperymentalnego preparatu mRNA”.

Oni także mają tytuły, są lekarzami. Chociaż akurat Adam Niedzielski nie jest nawet lekarzem! A mimo to stoi na czele Ministerstwa Zdrowia w Polsce. To jest kpina! To tak jak gdyby kierowcę autobusu, postawić za sterami samolotu i powiedzieć mu: „leć bezpiecznie do celu”. Wsiedlibyście do takiego samolotu? Natomiast Adam Niedzielski to ekonomista. Być może ministrem finansów niebawem dla odmiany zostanie chirurg? No niestety w takim kraju za „panowania” PiS, przyszło nam żyć (pełna destrukcja i degrengolada).

Ale do puenty. Oni mają swoje tytuły, dziś są przez media głównego nurtu, określani mianem „wielkich ludzi”. Jednakże za czasów nazistów, i nazistowskich (niemieckich) obozów koncentracyjnych, osoby typu Josef Mengele, także znajdowały się na świeczniku. Dziś historia jasno wskazuje jakimi FAKTYCZNIE byli mordercami. Zatem zmierzam do tego, że historia także „rozliczy” tych wszystkich „Szumowskich”, „Niedzielskich”, „Faucich”, tego świata. Jestem tego pewien albowiem: „Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome”. Ewangelia według Świętego Mateusza 12:2

Drodzy Czytelnicy Pamiętajcie, że można być bezdomnym z flaszką wódki w dłoni i równocześnie być mordercą. Można również i być człowiekiem w garniturze, na stanowisku, z tytułami przed nazwiskiem i być jeszcze gorszym mordercą, na przykład „seryjnym mordercą”. Zapamiętajcie sobie moje słowa, ponieważ doskonale oddają one nasze czasy. Jakie zatem mam przesłanie? A no: „nie dajcie się zabić w myśl rzekomej ochrony własnego zdrowia”.

A teraz jeszcze jedno wyjaśnienie, a mianowicie skąd te pytania na samym początku dzisiejszej publikacji? Otóż jeżeli odpowiedź na nie u was brzmi: „nie”, to pragnę zaznaczyć, że wystarczy pojechać do USA, czy Warszawy aby na własne oczy zobaczyć współczesnych „nazistów i zbrodniarzy”. Kto ma oczy ten widzi, kto ma uszy ten słyszy. Niemniej jednak wierzę, że doskonale rozumiecie co mam na myśli.

A teraz czas na drugą ważną informację, otóż główny „ekspert” w dziedzinie chorób zakaźnych w USA, dr Anthony Fauci, planuje zrezygnować ze swoich ról kierujących Narodowym Instytutem Alergii i Chorób Zakaźnych oraz z doradzania Białemu Domowi jako „główny doradca medyczny”. Do rezygnacji ma dojść pod koniec tego roku, to jest 2022. Anthony Fauci tę informację ogłosił w poniedziałek (22-08-2022 roku).

Wiemy doskonale, że Fauci nie ma łatwo w USA, gdyż pisząc kolokwialnie, zaczęło mu się dość mocno „palić pod czterema literami”, w związku z tym całym szaleństwem, jakie zafundował amerykanom, w czasie trwania tej tak zwanej „pandemii COVID-19”. Ewidentnie jest już na tyle źle, że ci którzy stali za nim (między innymi Big Pharma), muszą usunąć (schować) Fauciego, nim ten (przyciśnięty do muru) powie o kilka słów za dużo (to byłoby dla nas dobre ale dla Big Pharmy tragiczne). Pamiętajmy jednak, że: „co się odwlecze to nie uciecze”, zarówno w USA jak i w Naszej Polsce.

Anthony Fauci 81-latek, doradzał siedmiu prezydentom USA, począwszy od Ronalda Reagana, poprzez epidemię HIV / AIDS, wirus Zachodniego Nilu, ataki wąglika w 2001 roku, pandemię grypy, różne zagrożenia ptasią grypą, Ebolę, Zika, a ostatnio Covid i ospę małp. Jeżeli spojrzymy na „poziom destrukcji”, jaki zafundował amerykanom Fauci w czasie „PLANdemii COVID-19”, to można tylko sobie wyobrazić ogrom wszystkich jego przewinień, jakich się dopuścił na przełomie tych wszystkich wcześniejszych lat.


Przeczytaj również:

Sekret SARS-CoV-2 dotyczy tego, czym jest koronawirus, czym jest ta bezobjawowa pandemia.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


24 sierpnia, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *