A. Fauci będący „pionkiem na posyłki” elit, bluźni Imieniu Jezusa Chrystusa. Prawda o pandemii coraz mocniej wychodzi na jaw.

Musimy zrozumieć, a przynajmniej dobrze byłoby, gdyby jak największa liczba ludzi dostrzegła sedno sprawy. Otóż w chwili obecnej prowadzona jest „depopulacja” na masową skalę. W chwili obecnej ludzie okradani są ze swoich oszczędności oraz posiadanego mienia. To nie wszystko, otóż już na horyzoncie pojawiają się kolejne pomysły, mające na celu całkowite pozbawienie ludzi czegoś takiego jak „własność prywatna”. Nie wiem jak Wy moi Drodzy, ale ja w takim świecie nie chciałbym żyć.


Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje.”

Fragment pochodzący z „Dzienniczka” Siostry Faustyny: Dz.1732.

Lucyfer jest nieudacznikiem, jest małpą Boga. Lucyfer nie potrafi stworzyć nic dobrego, on potrafi jedynie niszczyć, deformować, zniekształcać. Jednym słowem to słaby zawodnik i marna inwestycja dla każdego człowieka.”

Fragment pochodzący z naszej publikacji: „Jeśli Lucyfer jest tak wielki, jak myśli, że jest, to dlaczego udaje Jezusa? To podszywanie się pod Jezusa osiągnie apogeum w czasach ostatecznych”.

Anthony Fauci został przyłapany na „gorącym uczynku” na poziomie werbalnym. Dla wielu osób może to wydać się nieistotne, ale w mojej opinii to bardzo ważna kwestia, którą dziś chcemy opisać. Tak więc Fauci bluźni Bogu, wymawiając w formie drwiny a wręcz pewnego rodzaju przekleństwa imię Jezusa Chrystusa. Konkretnie adresatem furii był senator Randy Paul. I teraz jeżeli zrozumiemy, że Fauci to satanista (jego decyzje w kwestii Pandemii to potwierdzają dobitnie), to wówczas w ustach tego niegodziwca słowa: „Jezus Chrystus”, stają się bluźnierstwem. Ale zacznijmy od początku.

Senator z Kansas wezwał Fauciego do przedłożenia Kongresowi i opinii publicznej danych finansowych obejmujących jego przeszłe i obecne inwestycje. I tak doszło w bardzo szybkim tempie do gorącej wymiany zdań między senatorem obwiniającym Big Pharme, Big Tech i samego Fauciego o katastrofalne działania w kwestii tej tak zwanej pandemii a samym Faucim. Notabene działania, które zaowocowały i nadal owocują porażającą liczbą nadmiarowych zgonów, całkowicie niepowiązanych z COVID-19 (kwestia nadmiarowych zgonów to problem wielu krajów, nie tylko Polski).

Niemniej jednak to wówczas na końcu „żarliwej” wypowiedzi Fauciego, wyraźnie można było słyszeć słaby acz jak już zauważyłem, wyraźny komentarz Fauciego mówiący: „Co za pieprzony kretyn… Jezu Chryste”. W mojej opinii Anthony Fauci z każdym kolejnym dniem staje się coraz bardziej podobny do swojego mistrza, do swojego nauczyciela, do swojego „nadzorcy, do swojego ojca, to jest samego Diabła. Dlatego też uważam, że każdy kto współpracuje z Faucim po przez wprowadzanie i realizowanie jego nakazów, oraz promuje Fauciego jako autorytet, także staje się „sługusem szatana”.

Dlatego też Bóg wielce go wywyższył i obdarzył go imieniem, które jest ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zginało się wszelkie kolano na niebie i na ziemi, i pod ziemią. I aby wszelki język wyznawał, że Jezus Chrystus jest Panem, ku chwale Boga Ojca.”

List Świętego Pawła do Filipian.

Anthony Fauci nie jest człowiekiem znikąd, posiada mocne plecy, posiada władczych patronów, którzy go chronią i nim kierują. Mam tutaj na myśli potężne siły globalne, oparte na okultyzmie, satanizmie i tajemnych rytuałach. W oczach tych tak zwanych „elit” lub też „globalistów” my, to jest „zwykli” ludzie, jesteśmy po prostu „śmieciami”, które „zaśmiecają” tę planetę. I dalej, tych „śmieci” należy się pozbyć. A teraz spójrzcie na niektórych „patronów” Fauciego:

Musimy zrozumieć, a przynajmniej dobrze byłoby, gdyby jak największa liczba ludzi dostrzegła sedno sprawy. Otóż w chwili obecnej prowadzona jest „depopulacja” na masową skalę. W chwili obecnej ludzie okradani są ze swoich oszczędności oraz posiadanego mienia. To nie wszystko, otóż już na horyzoncie pojawiają się kolejne pomysły, mające na celu całkowite pozbawienie ludzi czegoś takiego jak „własność prywatna”. Nie wiem jak Wy moi Drodzy, ale ja w takim świecie nie chciałbym żyć.

Wierzę jednak, mało tego, jestem tego pewien, że „Nowy Porządek Świata” czy też „Wielki Reset”, upadną a przynajmniej upadną na jakiś czas, by ponownie powrócić ze zdwojoną siłą i ostatecznym sukcesem. A teraz co przez to mam na myśli? Otóż w chwili obecnej to, co się dzieje, stanowi ostrzeżenie dla ludzkości od samego Boga. Bóg ostrzega ludzkość dokąd prowadzi ten tak zwany rozwój, ale bez Boga, a prowadzi on do stworzenia piekła na ziemi.

I teraz, ludzkość a przynajmniej jej część, dostrzeże wyżej wspomniane ostrzeżenie, a Bóg w Swoim miłosierdziu zatrzyma ten „demoniczny totalitaryzm” urealniający się tu i teraz. Zapanuje pokój na jakiś czas, być może kilka do kilkanaście lat, tak aby ludzkość przemyślała przeszłe wydarzenia i wyciągnęła z tego wnioski. Obawiam się jednak, że ludzkość nadal będzie brnęła w kierunku całkowitego upadku, i Bóg w swoim poszanowaniu dla wolnej woli człowieka, pozwoli na zaistnienie owego upadku.

I dopiero wówczas po czasie tego wielkiego upadku, zapanuje pokój i sprawiedliwość. Zaznaczam, że to są moje przemyślenia i przeczucia. Niemniej jednak ostatecznie zwycięży dobro i Bóg, Zwycięży Jezus Chrystus. Powstaje jednak pytanie o to ile osób zdoła się ostać i wytrwać. Ostać i wytrwać do samego końca. Wierzę w to, mało tego, jestem tego pewien, że każdy kto powierzy się Jezusowi Chrystusowi doczeka nowego lepszego świata. Jezus Chrystus Jest jedyną „gwarancją” przetrwania obecnego „czasu burzy”.


Przeczytaj również:

Tajna agenda „Depopulacji Ludzkości” to jawne promowanie śmierci. Głód, zaraza i wojny są tym, czego pragnie NWO.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


12 stycznia, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *