68 doroczne spotkanie Grupy Bilderberg odbywa się teraz w Waszyngtonie. Tematem przewodnim jest „Nowy Porządek Świata”.

Warto zwrócić uwagę, że poza zapraszanymi corocznie nowymi gośćmi Grupa Bilderberg ma swoich stałych członków. Należą do nich przedstawiciele światowej finansjery, w tym David Rockefeller (już zmarł), którego od lat na spotkaniach grupy reprezentuje Henry Kissinger, członkowie klanu Rothschildów, George Soros, Melinda i Bill Gatesowie, reprezentanci korporacji J.P. Morgana, potężnych rodów biznesowych Oppenheimów i Warburgów.


Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były (zamordowany) Prezydent USA.

W tej chwili w Waszyngtonie, supertajna Grupa Bilderberg, dążąca do wprowadzenia Jednego Rządu Światowego odbywa swoje 68 doroczne spotkanie, a głównym tematem dyskusji jest nadchodzący „Nowy Porządek Świata”, nadchodzący „Nowy Ład”, nadchodząca „Nowa Normalność” i wreszcie „Wielki Reset”. Jak zwał tak zwał, niemniej jednak we wszystkich powyższych przypadkach chodzi o to samo, a mianowicie odebranie nam wolności, własności i podstawowych praw.

Drodzy Czytelnicy 68 spotkanie Grupy Bilderberg odbędzie się w dniach 2-5 czerwca 2022 roku (zatem właśnie trwa) w Waszyngtonie, USA. I tak około 120 uczestników z 21 krajów potwierdziło swoją obecność. Tematy do omówienia obejmują geopolityczne dostosowania, zakłócenia globalnego systemu finansowego, ciągłość rządu i gospodarki, dezinformację i wiele innych tematów, które obejmują w zasadzie jedną tematykę, lub też dążą do jednego rezultatu a mianowicie aby obecne pokolenie było ostatnim pokoleniem, które poznało czym jest prawdziwa wolność i swobody obywatelskie.

Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński (członek Grupy Bilderberg) w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

Warto zwrócić uwagę, że poza zapraszanymi corocznie nowymi gośćmi Grupa Bilderberg ma swoich stałych członków. Należą do nich przedstawiciele światowej finansjery, w tym David Rockefeller (już zmarł), którego od lat na spotkaniach grupy reprezentuje Henry Kissinger, członkowie klanu Rothschildów, George Soros, Melinda i Bill Gatesowie, reprezentanci korporacji J.P. Morgana, potężnych rodów biznesowych Oppenheimów i Warburgów.

Dalej są szefowie wielkich korporacji przemysłowych i bankowych, przedstawiciele armii i tajnych służb, rodów królewskich i arystokratycznych, jak choćby była królowa Holandii Beatrycze czy książę Walii Karol, a także wpływowi politycy, między innymi Zbigniew Brzeziński, były doradca prezydenta Cartera do spraw bezpieczeństwa narodowego, były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair, były premier Kanady Pierre Trudeau.

Nie możemy zapominać również o byłych szefach Rezerwy Federalnej, jak na przykład Alan Greenspan i Ben Bernanke. Na spotkaniach Bilderbergów nie brakuje również polityków typu Hillary i Bill Clintonowie, sekretarz stanu USA John Kerry czy Richard Perle, lobbysta, politolog. Wymienione nazwiska to zaledwie początek długiej listy uczestników obrad. Oprócz nich na doroczne spotkania stosownie do okazji i tematów rozmów zapraszane są prominentne osoby spoza stałego składu.

Potem chciałem się upewnić co do czwartej bestii, odmiennej od pozostałych i nader strasznej, która miała zęby z żelaza i miedziane pazury, a pożerała, kruszyła i deptała nogami resztę; oraz co do dziesięciu rogów na jej głowie, i co do innego, przed którym, gdy wyrósł, upadły trzy tamte. Róg ten miał oczy i usta, wypowiadające wielkie rzeczy, i wydawał się większy od swoich towarzyszy.”

Księga Daniela 7:19-20.

W stolicy USA Grupa Bilderberg, która od 1954 roku prowadzi swoje spotkania Jednego Rządu Światowego w różnych miejscach na całym świecie, teraz ponownie obraduje nad skutecznym „wykorzystaniem PLANdemii COVID-19” oraz „gigantycznego kryzysu finansowego” jaki już niebawem zostanie wprowadzony. Przy tej okazji należy przypomnieć słowa Davida Rockefellera, które zawarł w swojej książce z 1984 roku pod tytułem: „Memoirs”:

Jesteśmy wdzięczni The Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym wspaniałym publikacjom, których dyrektorzy uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymywali obietnic dyskrecji przez prawie czterdzieści lat.

Nie moglibyśmy opracować naszego planu dla świata, gdybyśmy w tamtych latach byli przedmiotem rozgłosu. Ale praca jest teraz znacznie bardziej wyrafinowana i przygotowana do marszu w kierunku rządu światowego. Ponadnarodowa suwerenność elity intelektualnej i światowych bankierów jest z pewnością lepsza niż narodowe samostanowienie praktykowane w minionych stuleciach.”

Czym są wymienione The Washington Post, The New York Times, Time Magazine? To oczywiście media głównego nurtu, których zadaniem jest nieinformowanie opinii publicznej o naprawdę ważnych kwestiach, lecz zabawianie jej „pierdołami i głupotami”. Tak aby „gawiedź” czasem nie zaczęła myśleć samodzielnie i dostrzegać sznura, który zaciskany jest na jej szyi, przez globalną „banksterkę”.

Jeżeli teraz ktoś uważa, że polskie media głównego nurtu są tutaj wyjątkiem i mówią prawdę, to niestety rozczaruję taką osobę, gdyż tak zwane polskie media głównego nurtu, po pierwsze nie mają nic wspólnego z polskością a po drugie szerzą jedynie kłamstwa, propagandę, manipulację i socjotechnikę. I w zasadzie szczęśliwy jest ten kto nie ogląda mediów głównego nurtu, kto nie bierze na poważnie tego „informacyjnego szamba” wybijającego dzień w dzień z telewizora. I tutaj ponownie będę posiłkował się cytatem, tym razem jednak Johna Swintona:

Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję.

Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach. Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, aby moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny. Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też – co się sprowadza do tego samego – za swoją pensję.

Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to, więc za szaleństwo wznosić toast za niezależną prasę! My, dziennikarze, jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!”

Reasumując należy napisać, że najważniejszy punkt planu Grupy Bilderberg to oczywiście stworzenie światowego, totalitarnego rządu, ukrytego za fasadą światowego parlamentu. Nieoficjalnie mówi się również, że przyszłą stolicą nowego ładu globalnego miałby być Izrael, światowa stolica Izrael. Jest to ciekawa teoria, ponieważ po pierwsze pokazuje, że Syjonizm bardzo mocno oddziałuje na współczesny świat a także jak przekonania religijne (często zdeformowane) są ważne w planach polityków i tych spiskowców.


Przeczytaj również:

„Znamię Bestii”, czyli przeklęta Biblijna liczba „666” i jej powiązanie z Neronem oraz Saturnem.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


5 czerwca, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *