4 Osoby nie żyją a 52 zostały ranne w zamieszkach, do jakich doszło pod Kapitolem. Trwa chaos w Ameryce.

Protestujący zburzyli metalowe barykady u stóp schodów Kapitolu i starli się z funkcjonariuszami. Niektórzy z nich próbowali przepchnąć się obok funkcjonariuszy trzymających tarcze, z kolei funkcjonariusze użyli gazu pieprzowego, aby powstrzymać tłum. Niektórzy w tłumie krzyczeli „zdrajcy”, „banksterzy” w momencie, gdy funkcjonariusze próbowali ich powstrzymać. Jak podają media, jedna osoba została postrzelona i w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

Obserwatorzy zauważają, że grupa, która wtargnęła do Kapitolu to przede wszystkim członkowie ANTIFY, za którymi poszli również zwykli wyborcy Trumpa. Cała ta sytuacja z pewnością zaszkodzi Trumpowi, ponieważ to, że część ludzi weszła tam autentycznie, ponieważ mają dość tej amerykańskiej korupcji, to jednak media głównego nurtu przedstawią wyżej opisaną sytuację jako ekstremistyczną. Wojna informacyjna trwa i cały świat mediów jest przeciwko Trumpowi, ponieważ siła globalnej mafii, tej finansowej oligarchii jest potężna.

Pojawiły się również informacje o możliwym ataku terrorystycznym w okolicy Kapitolu, do jakiego ma dojść w najbliższych godzinach. Chwilę później odnaleziono podejrzaną paczkę w okolicy Kapitolu, poinformowała policja. Pojawiają się również informacje o możliwym ataku z powietrza i w całym tym chaosie nikt nie chce wysłuchać dowodów świadczących o fałszerstwach, do jakich dochodziło w trakcie wyborów. 4 osoby nie żyją, 52 zostały ranne w starciach pod Kapitolem jak i w samym Kapitolu. Sytuacja jest rozwojowa, będziemy ją dla Was bezpośrednio śledzić.


Przeczytaj również:

Demokraci chcą przejąć kontrolę nad USA, podczas gdy milion zwolenników D. Trumpa dociera do Waszyngtonu w „Marszu ratowania Ameryki”.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *