Wsparcie Finansowe

W ostatnich miesiącach nasze zasięgi wzrosły kilkukrotnie, co nie zostało nie zauważone przez wielkiego brata (google). Otrzymaliśmy informację o blokadzie publikowania reklam oraz listę z kilkudziesięcioma artykułami, które jeżeli usuniemy, to zostanie nam przywrócona możliwość dalszego zarabiania.

Taka opcja, taki kompromis nie wchodzi w grę, ponieważ nie tylko nie będziemy usuwać żadnych już opublikowanych publikacji, ale również ani jednego słowa z tych właśnie publikacji. Nie godzimy się na cenzurę i narzucanie z góry ustalonych ram: co można a co nie można publikować.

Byliśmy niezależni i nadal tacy pozostaniemy w przeciwnym razie to, co robimy nie miałoby najmniejszego sensu, dlatego też zerwaliśmy umowę z google, po mimo ustępstw, na jakie ta korporacja w pewnym momencie chciała pójść. Wiemy jednak, że kompromisy z cenzorami typu google, youtube czy facebook nie mają najmniejszego sensu, ponieważ nie upłynie krótki okres czasu a śruba cenzorska ponownie zostanie dokręcona.

Stąd zwracamy się do Was, Szanowni Państwo. Prosimy o zrozumienie i wsparcie. Tutaj nie chodzi o to aby zarabiać pieniądze na portalu, ale o pozyskanie funduszy niezbędnych do jego funkcjonowania. Z góry dziękujemy za każdą złotówkę, za każde dobre słowo i modlitwę.

Pozdrawiamy Redakcja.


Wpłaty Krajowe- Nr. Konta:

39 8811 0006 1002 0205 2764 0250

Wpłaty Zagraniczne- Nr. Konta:

PL39 8811 0006 1002 0205 2764 0250

Kod SWIFT : POLUPLPR

Tytułem: Darowizna na cele statutowe.


,,Kiedy zastąpisz negatywne myślenie pozytywnym, wówczas zaczniesz zauważać pozytywne skutki tej właśnie zmiany.’’

Willie Nelson.


Masz pytanie. Potrzebujesz wsparcia lub konsultacji na nurtujący Cię temat? Skontaktuj się z nami a my postaramy się pomóc, ponieważ nie ma takich trudności, z którymi wspólnie nie moglibyśmy sobie poradzić.


Kontakt.

kontakt@salon-informacyjny.pl

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”


,,Jeżeli pragniesz pokoju na zewnątrz, stwórz go najpierw w sobie. W materialnej rzeczywistości nie istnieje, bowiem nic, co wcześniej nie istniało w czyimś umyśle. I ani pokój ani wojna nie przychodzą z zewnątrz, lecz muszą najpierw narodzić się w Tobie. Tak wiele ludzi myśli, że nie jest za nic odpowiedzialnych, że nie może nic zrobić. Tak wiele osób, chce, byśmy tak myśleli. Ale to nie prawda. Każdy dobry stan umysłu niczym efekt motyla rozbiega się po świecie i go tworzy. Pozwól, więc sobie na pokój.’’

Mahatma Gandhi.