Projekt L.U.C.I.D. Narzędziem systemu zniewolenia.

Udostępnij

,,Będziemy musieli uciec się do siły, aby taki osobnik spełnił nowe wymagania.’’

Oświadczenie EWG w sprawie numerów identyfikacyjnych dla całej ludzkości.

,,Nie potrzebujemy już kolejnych komitetów, organizacji, my je wszystkie mamy. To, czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w który wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie bóg czy demon, my go powitamy.’’

Henry Spaak.

Dyrektorzy Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (EWG), są przekonani, że porządek świata i utrzymanie pokoju wymagają światowego systemu finansowo- handlowego i wprowadzenia numerów identyfikacyjnych dla całej ludzkości. Taki numer identyfikacyjny może być zastosowany w warunkach pokojowych, może także stać się narzędziem totalitarnej władzy i kontroli. Czy już drogi Czytelniku dostrzegasz, o czym dziś piszemy?

Chip, czyli coś, co dla wielu wydaje się być po prostu elementem science fiction a dla innych jest już rzeczywistością, która coraz śmielej sięga po człowieka. I teraz idąc dalej tym tropem zachodzi zasadnicze pytanie, otóż co się stanie, jeśli ktoś nie podporządkuje się nowemu systemowi lub odmówi przyjęcia swojego ,,numeru’’? Przywódcy EWG odpowiedzieli bez ogródek: ,,Będziemy musieli uciec się do siły, aby taki osobnik spełnił nowe wymagania.’’

W listopadowym wydaniu ,,Buletin of The Commitee to Restore The Costitution’’ są cytowane fragmenty z nowej książki Taxe Marrsa ,,Project L.U.C.I.D.’’ Logical Universal Communication Interactive Data Bank. Książka ta ujawnia plan totalnej kontroli świata poprzez karty identyfikacyjne ,,ID Cards.’’ Według autora, projekt ,,L.U.C.I.D.’’ Ma na celu zebranie w jednym centralnym komputerze wszystkich możliwych danych o każdym mieszkańcu naszej planety.

W USA projekt obejmuje dane uzyskane z FBI, CIA, Departamentu do spraw Emigracji i Naturalizacji, Agencji do spraw Alkoholu, Tytoniu i Broni Palnej, Federalnej Komisji do spraw Komunikacji, Agencji do spraw Żywności i Lekarstw, Agencji do spraw Narkotyków Departamentu Obrony, Kongresu i innych. Mówimy tutaj o uniwersalnej karcie biometrycznej. Będzie to proces wszczepienia elektronicznego identyfikatora w nasze ciało, co powiąże każdego człowieka globu z superkomputerem.

Karta o pojemności dwóch tysięcy stron zarejestruje wszelkie osobiste informacje i zupełnie podporządkuje obywatela przyszłemu rządowi. Możemy tutaj mówić o rządzie związanym z NWO czy też rządzie na czele, którego stanie Antychryst, nie mniej jednak to już nie o to chodzi, otóż sedno sprawy to fakt, że będzie to rząd totalitarny rząd dyktatury skierowanej przeciw człowiekowi jako jednostce wolnej i samo stanowiącej.

Globalna sieć identyfikacyjna doprowadzi do końca indywidualizmu, niezależności osobistej człowieka i do likwidacji odwiecznego systemu narodowo państwowego. Na tym obecnie bardzo zależy Unii Europejskiej. Można ponownie zadać pytanie, kto będzie stał u steru takiego monstrualnego rządu? Jeszcze kilka lat temu Henry Spaak, jeden z przywódców EWG i generalny Sekretarz NATO przyznał, że oczekuje na pojawienie się jakiegoś fenomenalnego geniusza.

,,Nie potrzebujemy już kolejnych komitetów, organizacji, my je wszystkie mamy. To, czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w który wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie bóg czy demon, my go powitamy.’’

Na koniec dzisiejszych rozważań można dodać, że z wielu objawień dotykających osoby Antychrysta, wynika, że Antychryst ujawni się w czasie wielkiego zamętu, ujawni się w czasie chaosu i pewnego rodzaju załamania światowego. Zostanie on uznany za wybawcę i przejmie globalne rządy przy użyciu chociażby systemy L.U.C.I.D. o którym dziś pisaliśmy.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.